Kitą savaitę Lietuvos keliuose – masinės pratybos: gatvėmis riedės karinė technika – Kas vyksta Kaune

Kitą savaitę Lietuvos keliuose – masinės pratybos: gatvėmis riedės karinė technika

I. Budzeikaitės nuotr.

Lapkričio 4 dieną, pirmadienį, prasideda tarptautinės pratybosGeležinis vilkas 2019-II“. Į Pabradėje vyksiančius mokymus pratybų dalyviai atsiveš apie 1000 karinės technikos vienetų. Didžiausias judėjimo intensyvumas Lietuvos keliuose numatomas lapkričio 4 ir 5 dienomis.

Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamentas informuoja, kad pratybose dalyvaus beveik 4000 karių iš 11 NATO šalių. Mokymai vyks Generolo Silvestro Žukausko poligone Pabradėje.

Lapkričio 4 dieną nuo ryto karinė technika judės maršrutais Rukla – Vievis – Maišiagala – Pabradė ir Rukla – Ukmergė – Maišiagala – Pabradė, taip pat mažesnės kolonos į poligoną vyks iš Kauno ir Radviliškio. Lapkričio 5 dieną didžioji mokymų dalyvių dalis į Gen. S. Žukausko poligoną vyks iš Alytaus, mažesnė dalis – iš Ruklos.

Pagrindinis pratybų „Geležinis vilkas 2019-II“ etapas truks iki lapkričio 18 dienos, technikos grįžimas į nuolatinės dislokacijos vietas planuojamas lapkričio 18-22 dienomis. Iš viso pratybose dalyvaus beveik 1000 karinės technikos vienetų – tankų, pėstininkų kovos mašinų, šarvuočių, artilerijos pabūklų, aprūpinimo bei administracinės paskirties transporto.

Visos kolonos bus lydimos Lietuvos kariuomenės Karo policijos ekipažų, tad Lietuvos kariuomenės Strateginės komunikacijos departamentas prašo vairuotojų būti atidžiais ir dėkoja už supratingumą kelyje.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA