Kaunietė pasibaisėjo policijos elgesiu: savo galią rodo moterims su mažais vaikais

Skaitytojos nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Aleksote gyvenanti kaunietė liko nemaloniai nustebinta pareigūno elgesio, kuomet dėl eismo ribojimo šalia Seniavos kapinių nebuvo įleista į šalia esančią Jauniaus gatvę, kurioje gyvena.

Į „Kas vyksta Kaune“ redakciją kreipėsi Kauno pareigūnų elgesiu pasipiktinusi skaitytoja. „Pareigūnas savo galią rodo netinkamose vietose, moterims su mažais vaikais“, – policijos darbą kritikavo kaunietė.

Šeštadienį minint Vėlines, dėl intensyvaus pėsčiųjų ir automobilių eismo, šalia Seniavos kapinių ribojamas eismas. Kaip nurodė nemalonią situaciją patyrusi kaunietė, eismas šioje vietoje ribojamas kasmet, tiek Visų Šventųjų dieną, tiek per Vėlines, tačiau į namus patekti nepavyko pirmą kartą.

Skaitytojos teigimu, penktadienį, Visų Šventųjų minėjimo dieną, eismas buvo ribojamas lygiai toje pačioje vietoje kaip ir kasmet. Kad patektų į savo namus Jauniaus gatvėje, moteris turi kirsti vietą, kurioje pastatytas eismą ribojantis ženklas. Kaunietė nurodė, kad aplinkiniams gyventojams, kurių gyvenamoji vieta yra už „plytos“, visada taikomos išimtys, pakanka eismą reguliuojančiam pareigūnui nurodyti savo adresą.

„Kiekvienais metais praleidžia, vakar irgi praleido. Mes nesam kalti, kad gyvenam prie kapinių“, – teigė kaunietė.

Pasak kaunietės, policijos pareigūnas nereagavo į tai, kad į namus norėjusi patekti moteris buvo su mažamečiu vaiku. Policininkas paaiškino, kad jam įsakyta nieko nepraleisti.

Kantrybės netekusi moteris susisiekė su policija. „Pasiūlė rašyti pareiškimą, jei netinka pareigūno veiksmai“, – pasakojo kaunietė.

Šalia Seniavos kapinių eismą reguliuojantis pareigūnas moteriai su mažu vaiku nurodė važiuoti aplinkkeliu, Titnago gatve.

„Apvažiavusi didelį ratą aš pravažiavau didesnę dalį kapinių, kur daugiau žmonių, o jeigu būtų pareigūnas mane praleidęs, aš net nebūčiau pasiekusi kapinių“, – teigė pareigūno elgesiu pasibaisėjusi kaunietė.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

25 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Tarp geriausių Lietuvos vaistininkų – kaunietė I. Tamulienė

Ar tikrai atnaujinus tiesioginį Vilnius–Kaunas traukinių maršrutą verta pamiršti keliones autobusais?

Sunkiai pradėjęs „Žalgiris“ antroje rungtynių pusėje parodė savo tikrąjį veidą ir laimėjo rungtynes

Kauno pareigūnai didina pajėgas prie Kauno „Žalgirio“ arenos: norime renginio be pažeidimų

Kauno rajone į gyvenamojo namo kiemą nukrito lėktuvas: žuvo du žmonės

Narkomanų problemas sprendžia „vartojimo kambariai“: ar reikia tokių Kaune?

Kauniečių dizainerių idėjos pelnė tarptautinės architektų komisijos pripažinimą

Savaitgalį vykdyto reido metu nepilnamečiui jau devintą kartą išrašyta bauda noro vairuoti nesustabdė

98-osios sukakties proga Nacionaliniame M. K. Čiurliono muziejuje - išskirtinė paroda

Sekmadienį atnaujinami traukinių tvarkaraščiai tarp Vilniaus ir Kauno