Paskutinę akimirką atsitiesęs „Žalgiris“ išplėšė pergalę | Kas vyksta Kaune

Paskutinę akimirką atsitiesęs „Žalgiris“ išplėšė pergalę

delfi.lt 2019/11/01 22:05
Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Penktadienį Kauno „Žalgiris“ stojo į dvikovą Turkijoje, kur susitiko su Stambulo „Fenerbahce“ komanda. „Žalgiris“ laimėjo 79:76.

Penktadienį Stambule abi komandos bandė pataisyti nuotaiką po slogaus trečiadienio, kuomet kauniečiai namuose po pratęsimo 70:82 nusileido Sankt Peterburgo „Zenit“, o „Fenerbahče“ antrą kartą šiame sezone vos sukrapštė pusšimtį taškų ir krito svečiuose prieš Tel Avivo „Maccabi“ (Izraelis, 55:67.

Apskritai Ž. Obradovičiaus auklėtiniai šiame sezone namuose įveikė tik Vitorijos „Baskonia“ bei pralaimėjo visas išvykos rungtynes „Real“, „Crvena Zvezda“, „Olimpia Armani“ bei „Maccabi“ ekipoms.

Su viena pergale „Fenerbahče“ užima jai neįprastą priešpaskutinę vietą.

„Žinome, kokioje situacijoje yra „Fenerbahče“. Jiems reikia pergalės, mums reikia pergalės“, – prieš akistatą su buvusiu mokytoju Ž. Obradovičiumi kalbėjo Š. Jasikevičius.

19.45 val. rungtynes pradėjo startinis „Žalgirio“ penketas: Alex Perez, Paulius Jankūnas, Jockas Landale, Marius Grigonis, Edgaras Ulanovas. Nepraėjus nė penkioms minutėms nuo rungtynių pradžios, keitimo pasiprašė Grigonis: šlubuodamas krepšininkas traukė link atsarginių suolo. Jį pakeitė A. Milaknis.

Koja kojon pirmą kėlinį sužaidę komandos į antrąjį rungtynių ketvirtį žengia su rezultatu 17:17.

Po dviejų kėlinių „Fenerbahče“ priekyje 40:33.

Po pirmos mačo pusės N. de Colo pelnė jau 16 taškų (5/7 dvit., 2/3 trit.), 7 pelnė Janas Vesely. „Žalgirio“ gretose Jackas Londale’as pelnė 6 taškus, po 5 pridėjo A. Perezas bei Marius Grigonis.

„Žalgiris“ suklydo 8 kartus, šeimininkai – 2, kovoje dėl kamuolių svečiai priekyje 11-9, bet „Fenerbahče“ po „Žalgirio“ krepšiu nusiėmė net 5 kamuolius („Žalgiris“ – du).

„Žalgiris“ laimėjo 79:76.