Išvažiavimą iš Kauno užblokavo sudaužytas „Mercedes-Benz“ (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Išvažiavimą iš Kauno užblokavo sudaužytas „Mercedes-Benz“ (papildyta)

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Beprasidedant ilgajam savaitgaliui „Kas vyksta Kauneskaitytojai dalijasi informacija apie prastą eismo situaciją A1 kelyje. Įvykus avarijai, smarkiai apsunkintas srauto pralaidumas Vilniaus kryptimi, o važiuojant link „Megos“ taip pat driekiasi didžiulė spūstis.

Kaip pasakoja vairuotojai, eismą sostinės kryptimi stabdo magistralėje, ties Ateities plento nusukimu sudaužytas „Mercedes-Benzautomobilis.

Su Kauno pareigūnais kol kas nepavyko susisiekti dėl detalesnių įvykio aplinkybių, tačiau nepatvirtintais duomenimis, čia susidūrė dvi transporto priemonės.

Dėl važiuojamąją dalį blokuojančių automobilių, išsukus iš Savanorių prospekto važiuoti link Vilniaus eismas vos juda. Tuo metu toje pačioje vietoje prasideda į kitą pusę iki pat „Megos“ dėl kelio darbų tįstantis kamštis.

Vairuotojai įspėja esant galimybei rinktis kitus maršrutus, kadangi vakarinė kelionė prieš ilgąjį savaitgalį gali prailgti.

Papildyta 17.53 val.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad per pastarąsias porą valandų šitokia avarija registruota nebuvo.

Galima spėti, žmonės jo metu nenukentėjo, o vairuotojai sutarė pildyti eismo įvykio deklaraciją.

Papildyta 18.19 val.

Naujausiais „Google Maps“ duomenimis, spūstis magistralėje judant link Vilniaus jau skirstosi. Visgi „Megos“ kryptimi automobiliai vis dar stoja gerokai už Muravos sankryžos.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA