Kaunietis įspėja: Visų šventųjų dieną eilės bus didelės – Kas vyksta Kaune

Kaunietis įspėja: Visų šventųjų dieną eilės bus didelės

Skaitytojo nuotr.

Trečiadienio vakarą su „Kas vyksta Kaune“ redakcija susisiekė skaitytojas sunerimęs dėl kelio į Neveronių kapines.

Kelias į šias kapines pravažiuojamas tik viena kryptimi, kita jo pusė tvarkoma. Spėju tokia informacija niekur nebuvo paskelbta.“, – dėstė skaitytojas.

Jo teigimu eismas vyksta tik viena kryptimi. Automobiliams tenka praleisti vieniems kitus, jei nori pravažiuoti. Jau šiuo metu tai užtrunka, o Visų šventųjų dieną eismas gali dar labiau strigti. „Padidėjus automobilių kiekiu eilės bus tikrai didelės ir tai visiems kels nepatogumų.“, – teigė skaitytojas.

Dalis eismo šiuo metu yra nukreipta per lauką. Skaitytojo teigimu čia yra tiesiamas kelias į naują įmonę, kuri matosi nuo greitkelio prieš pat Kauną, o tvarkoma atkarpa prasideda jau nuo pat pagrindinio kelio.

Kapinės tikrai yra nemažos, todėl visiems reiktų apsišarvuoti kantrybe.“, – teigė skaitytojas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA