Kauno senamiestį vėl nušvies „Sielų upė“

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Visų Šventųjų dieną, lapkričio 1-ąją, Kauno senamiesčiu ir vėl nuvilnys žvakelių upė, raginanti kauniečius ir miesto svečius pagerbti bei prisiminti tuos, kurių nebėra tarp mūsų, ir pasinerti į jaukią miesto rimtį.

„Sielų upė“ bus organizuojama jau 18-tus metus iš eilės: šią tradiciją pradėjo Vilniaus universiteto Kauno fakulteto studentai, o dabartinės kartos rūpestingai tęsia šią fakulteto ir viso miesto akciją bei džiaugiasi, kad renginys kasmet vienija miesto bendruomenę.

Vilniaus universiteto Studentų atstovybė Kauno fakultete kviečia kauniečius ir miesto svečius lapkričio 1-ąją jaukiam pasivaikščiojimui žvakelių jūra virsiančia Vilniaus gatve. Pagrindinis šio renginio tikslas – pasisemti ramybės bei uždegti žvakutę, skirtą Anapilin jau iškeliavusių artimųjų atminimui.

Visi, negalintys aplankyti savo artimųjų kapų, kviečiami prisiminti ir pagerbti tuos, kurių netekome. Žvakelių upė vingiuos visa Vilniaus gatve iki pat Rotušės, neaplenkdama ir istorinės Prezidentūros, nuo 17 iki 22 valandos.

„Sielų upė“ džiugins ne tik miestiečių akis, bet ir ausis. Jau antrus metus iš eilės Kauno senamiesčio kavinėse vyks gyvi koncertai. Lyriški muzikos garsai kvies praeivius užeiti į vidų ir dar labiau pajusti jaukią renginio dvasią.

Žvakelės lapkričio 1-ąją degs nuo 17 iki 22 valandos vakaro. Renginio organizatoriai ragina dalyvius suteikti panaudotoms žvakelėms antrą šansą: nuo 22 iki 23 valandos visi norintys turės galimybę pasiimti jas antriniam panaudojimui. Po 23 valandos likusios žvakutės bus surinktos renginio organizatorių ir perduotos „Kauno švarai“.

8 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune užfiksuotas sparčiausiai augantis darbo užmokestis Lietuvoje

Ką tik atvertą Vienybės aikštę išmargino juodos žymės

VTEK: nėra duomenų, kad S. Skvernelis supainiojo interesus dėl lėšų jo gatvės asfaltavimui

Į korupcijos skandalą įsivėlusiems „Kauno tiltams“ – stambus užsakymas uostamiestyje

Atsiveria dar viena lietuvių pamėgta atostogų kryptis

Sukurtas interaktyvus žemėlapis, rodantis visų Lietuvos medikų atlyginimus

Kitais metais Sausio 13-oji gali būti paskelbta nedarbo diena

Skaudi nelaimė Šilainiuose: motorolerio vairuotojas atsidūrė ligoninėje

Koronavirusas patvirtintas „Humanos“ sandėlio darbuotojai

Prie Draugystės parko užsiliepsnojo jaunimo pamėgtas apleistas pastatas