Sulaikytas klastočių prekyba įtariamas Kauno verslininkas, atlikta krata pas pareigūną

Policijos departamento nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Tęsiant korupcinės bylos tyrimą, Kaune išaiškintas klastotų ir prabangių prekių ženklų tiekimo tinklas. Sulaikytas nelegalia prekyba įtariamas verslininkas, policija kratė ir susitepti galėjusį pareigūną.

Kaip pranešė Policijos departamentas, sekmadienį atliekant slapto pobūdžio veiksmus, Kaune sulaikytas verslininkas, kuris įtariamas nelegalia veikla, didelio kiekio svetimų prekių ženklų laikymu, disponavimu ir realizavimu. Tyrimo duomenimis, asmuo jau anksčiau buvo traukiamas baudžiamojon atsakomybėn už analogiškas veikas.

Kratų metu rasta ir paimta įvairių prekių, pažymėtų svetimais prabangių prekių ženklais: rūbai, kvepalai, batai, prabangūs papuošalai, juvelyriniai dirbiniai, nelegaliu keliu įgyti alkoholiniai gėrimai, taip pat buhalterinės apskaitos dokumentai, kasos žurnalai, kompiuterinė technika ir kt.

Visi šie veiksmai atitinka požymius nusikalstamų veikų, numatytų LR baudžiamojo kodekso 204 str. 1 d. (Svetimo prekių ar paslaugų ženklo naudojimas) požymius. Įtariamas asmuo sulaikytas 48 valandoms.

Lygiagrečiai šiame tyrime, pagal iš anksto teismo sankcionuotus proceso prievartos veiksmus, buvo atliktos kratos pas vieną iš Kauno apskrities vyriausiajame policijos komisariate ekonominius nusikaltimus tiriančio padalinio pareigūnų, su juo atliekami baudžiamojo proceso veiksmai. Asmens tapatybės Policijos departamentas neatskleidžia.

Departamento atstovas Ramūnas Matonis BNS nurodė, kad pareigūnas nėra sulaikytas, įtarimai jam nepateikti. Jis dirbo tame pačiame padalinyje su anksčiau dėl korupcijos suimtu Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Ekonominių nusikaltimų tyrimo valdybos trečiojo skyriaus viršininku Donatu Karaluku.

Teismas leido suimti korupcija įtariamą Kauno policininką 11 nuotr.

Spalio pradžioje darbo vietoje sulaikytas D. Karalukas įtariamas paėmęs kyšių už daugiau nei 10 tūkst. eurų. D. Karalukui teismas praėjusią savaitę suėmimą pratęsė 20 parų. Tyrime įtarimai pateikti dešimčiai asmenų. Jie įtariami organizavę nelegalų alkoholio verslą ir prekybą vogtomis automobilių detalėmis.

Atliekant ikiteisminį tyrimą sulaikytas ir buvęs pareigūnas. Tai buvęs Kauno policijos Ekonominių nusikaltimų tyrimo skyriaus viršininkas Aurelijus Banys. Šiuo metu jis nėra suimtas, buvusiam pareigūnui taikomos kitos kardomosios priemonės.

12 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Į netoli Kauno esantį pramonės parką valstybė tikisi pritraukti stambių duomenų centrų

Naujų židinių nenustatyta, tačiau koronaviruso atvejų augimas neramina

Į Kauno kino centrą „Romuva“ grįžo ankstyvojo kino festivalis

Aplinkai žalos pridarę pažeidėjai šiais metais smarkiai tuštino kišenes

Greit į Kauno gatves išriedės nauji hibridiniai autobusai: keleivius lepins išskirtinis komfortas

Kontrabandos priedanga neišdegė: muitininkai sulaikė 2,5 mln. eurų vertės nelegalų krovinį

Naujas siūlymas dėl elektroninių cigarečių: nori drausti rūkalų skonius be nikotino

Pareigūnai prašo pagalbos: įrankius pasiėmė, bet susimokėti pamiršo

S. Skambinas su nauja mylimąja Kaune pakrikštijo dukrelę (foto)

Per parą nustatyta 111 naujų koronaviruso atvejų: daugiau nei pusė – Kauno apskrityje