Pravieniškėse pareigūnų panosėje apvogta kalėjimo parduotuvė

Asociatyvi / DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Šeštadienio naktį neįtikėtinas nusikaltimas užfiksuotas Pravieniškių pataisos namuose. Kaip skelbia Kalėjimų departamentas, apšvarinta kalinimo įstaigoje veikianti parduotuvė.

Kalėjimų departamento duomenimis, spalio 26 d., apie 7.40 val., Pravieniškių pataisos namų-atvirosios kolonijos Pirmajame sektoriuje veikiančios parduotuvės pardavėja, atvykusi į darbą, pamatė atidarytą parduotuvės langą. Apžiūrėjusi patalpas, ji pastebėjo, kad iš parduotuvės pagrobta įvairių prekių, kurių kiekis ir padarytas nuostolis tikslinamas.

Dainius Sinkevičius portale DELFI rašo, kad vagystė įvykdyta naktį, apie 4–5 val., kai nuteistieji turėjo miegoti užrakinti gyvenamosiose patalpose. Šaltinių teigimu, šiai vagystei trečiajame būryje kalintys nuteistieji ruošėsi iš anksto. Dėl įvykio pradėtas ir tarnybinis patikrinimas, mat privačiai bendrovei išnuomotos parduotuvės patalpos yra vos 10 metrų nuo visą parą dirbančių pareigūnų posto.

Atlikę intensyvius paieškos veiksmus, pataisos namų pareigūnai tą pačią dieną nustatė įtariamąjį – įstaigos Pirmajame sektoriuje terminuotą laisvės atėmimo bausmę atliekantį nuteistąjį. Vyras anksčiau 9 kartus teistas už vagystes, turto sunaikinimą ar sugadinimą, nežymų kūno sužalojimą.

Tyrimo metu pataisos namuose buvo atliktos ir kratos. Dalis pavogtų prekių – tabako gaminiai, taksofono kortelės – buvo surastos nuteistųjų gyvenamosiose patalpose įrengtoje slėptuvėje.

Dėl vagystės pradėtas ikiteisminis tyrimas pagal Lietuvos Respublikos baudžiamojo kodekso 178 str. 2 d. Ar vagyste įtariamas nuteistasis parduotuvę apiplėšė vienas, ar su kitais kaliniais, turėtų paaiškėti ikiteisminio tyrimo metu. DELFI žiniomis, jį atlieka Pravieniškių pataisos namų Kriminalinės žvalgybos skyrius.

18 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Į Seimą žengs vaikų atėmimo dramą išgyvenusi kaunietė E. Kručinskienė

Kleboniškio miške žiauriai sumušto vyro budeliams – ilgi metai nelaisvės

„Panathinaikos“ prieš „Žalgirį“ stos su laikinu treneriu, bet pajėgiausios sudėties

Po trejų metų santuokos su žmona skiriasi „Henytės“ sūnus E. Doktor

Įtarimai N. Venckienei: mįslingi JAV išbraukymai ir teisiniai pančiai teisėsaugai

„Vėjagaudžių“ miestelis, kurio apylinkėms vietinis magnatas turėjo grandiozinių planų: ketino pralenkti patį Kauną

Kauno valstybinėje filharmonijoje prasidėjo šiuolaikinės muzikos festivalis

Taikos prospekte aidėjo šūviai – nusitaikyta į nepilnametę

Šią savaitę prasidės orų permainos – primins, kad artinasi žiema

„Britanikos“ vietoje planuojamo viešbučio statytojai teisme laimėjo prieš Kauno savivaldybę