Kauno pareigūnai mažiesiems ligoniams pristatė tikrus ralio automobilius

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Yra sakoma, jog geriausias būdas prisiminti gerus darbus – juos kartoti, todėl spalio 23 dienos popietę Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nusprendė ilgai nelaukę dar kartą padaryti nedidelę staigmeną mažiesiems Kauno klinikų pacientams. Rugsėjo 11 d. policijos pareigūnai atvykę kartu su žirgais, šį kartą į pagalbą pasitelkė jau kiek kitokią techniką.

Kaip skelbiama pranešime spaudai, į klinikų teritoriją įvažiavęs tikras sportinis ralio automobilis sulaukė nemažai vaikų dėmesio.

Mažieji turėjo galimybę ne tik apžiūrėti automobilį iš išorės, bet ir jame pasėdėti bei kartu su ralio dalyviu užvesti galingą automobilio variklį.

Dar viena transporto priemonė sulaukė taip pat nemažai dėmesio – ralio pagalbos automobilis. Apie automobilyje esančią įrangą, jos galimybes plačiai papasakojo vaikams ir jų tėvams Lietuvos automobilių sporto federacijos atstovas.

Vaikai taip pat noriai ėjo apžiūrėti ir policijos automobilio. Netikėtai įjungdami garso bei šviesos signalus ir taip gąsdindami savo draugus, vaikai kikeno sėdėdami policijos automobilyje.

Didelio susirinkusiųjų dėmesio sulaukė ir į klinikas atvykęs keturkojis pareigūnas, pademonstravęs daugelį komandų, kurias turi mokėti tarnybinis šuo.

Pareigūnai kartu su policijos bičiuliu Amsiumi vėliau aplankė ir vaikus, kurie negalėjo išeiti į lauką ir transporto priemones stebėjo per langą. Mažos dovanėlės bei Amsiaus dėmesys kėlė šypsenas ir vaikams, ir jų tėveliams.

„Lankydami sergančius vaikus, stengiamės jiems suteikti kuo daugiau teigiamų emocijų, atitraukti jų mintis ir praskaidrinti dieną, suteikti naujų emocijų. Vaikų šypsenos rodo, jog tokios akcijos yra laukiamos ir vaikai džiaugiasi sulaukę netikėtų svečių“, – kalbėjo Kauno apskr. VPK Bendruomenės pareigūnai.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Trumpinamas į kariuomenę šaukiamų prievolininkų amžius

Prie „Akropolio“ kelią užtvėrė sunkiasvorio ir lengvojo automobilio avarija

Kauniečiai yrėsi per pirmą gausų sniegą

Kauno senjorai šiuolaikiškoje virtuvėje ryžtasi keisti mitybos įpročius

I. Strazdauskaitės budeliams siūlomos griežčiausios bausmės

Nacionalinio M. K. Čiurlionio dailės muziejaus direktorė traukiasi iš pareigų

Dėmesio: Kaune iškritus sniegui, eismas tapo itin sudėtingas

Sučiuptas Kauno statybų bendrovės direktorius: pasisavino įspūdingą pinigų sumą

Savaitgalio renginių apžvalga: mieste skambės įvairiapusiai koncertai, kvies išskirtinės šventės

Aplinkos ministras apie incidentą „Achemoje“: gyventojų informavimas visiškai šlubavo