Kauno pareigūnai mažiesiems ligoniams pristatė tikrus ralio automobilius

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Yra sakoma, jog geriausias būdas prisiminti gerus darbus – juos kartoti, todėl spalio 23 dienos popietę Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai nusprendė ilgai nelaukę dar kartą padaryti nedidelę staigmeną mažiesiems Kauno klinikų pacientams. Rugsėjo 11 d. policijos pareigūnai atvykę kartu su žirgais, šį kartą į pagalbą pasitelkė jau kiek kitokią techniką.

Kaip skelbiama pranešime spaudai, į klinikų teritoriją įvažiavęs tikras sportinis ralio automobilis sulaukė nemažai vaikų dėmesio.

Mažieji turėjo galimybę ne tik apžiūrėti automobilį iš išorės, bet ir jame pasėdėti bei kartu su ralio dalyviu užvesti galingą automobilio variklį.

Dar viena transporto priemonė sulaukė taip pat nemažai dėmesio – ralio pagalbos automobilis. Apie automobilyje esančią įrangą, jos galimybes plačiai papasakojo vaikams ir jų tėvams Lietuvos automobilių sporto federacijos atstovas.

Vaikai taip pat noriai ėjo apžiūrėti ir policijos automobilio. Netikėtai įjungdami garso bei šviesos signalus ir taip gąsdindami savo draugus, vaikai kikeno sėdėdami policijos automobilyje.

Didelio susirinkusiųjų dėmesio sulaukė ir į klinikas atvykęs keturkojis pareigūnas, pademonstravęs daugelį komandų, kurias turi mokėti tarnybinis šuo.

Pareigūnai kartu su policijos bičiuliu Amsiumi vėliau aplankė ir vaikus, kurie negalėjo išeiti į lauką ir transporto priemones stebėjo per langą. Mažos dovanėlės bei Amsiaus dėmesys kėlė šypsenas ir vaikams, ir jų tėveliams.

„Lankydami sergančius vaikus, stengiamės jiems suteikti kuo daugiau teigiamų emocijų, atitraukti jų mintis ir praskaidrinti dieną, suteikti naujų emocijų. Vaikų šypsenos rodo, jog tokios akcijos yra laukiamos ir vaikai džiaugiasi sulaukę netikėtų svečių“, – kalbėjo Kauno apskr. VPK Bendruomenės pareigūnai.

5 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Įsigalioja privaloma izoliacija atvykus iš dar 5 šalių

Košmariškai trečią kėlinį sužaidęs „Žalgiris“ gavo antausį savo tvirtovėje

Kunigo R. Mikutavičiaus nužudymo organizatorius vėl bando išeiti į laisvę

Kauno apskrityje fiksuotos dvi mirtys nuo koronaviruso nėra susijusios su židiniais

Pakaunėje su švyturėliais skridę pareigūnai gavo pylos

Seimas cirkuose naudoti laukinius gyvūnus uždraudė tik iš dalies

Iš naujų Kauno vairuotojus sekančių kamerų – pirmosios baudos

Iš 8 Kaune išlikusių sinagogų, pagal paskirtį naudojama tik viena

Kaune planuojama apmokyti sparčiai populiarėjančios srities specialistus

Medinis namas Žaliakalnyje atgijo londonietiško kolorito spalvomis