S. Maslobojevo triumfas: tapo pasaulio kikbokso čempionu (video)

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Sarajeve, Bosnijoje ir Hercegovinoje, šeštadienį Sergejui Maslobojevui pergalingai baigėsi WAKO pasaulio kikbokso čempionatas: po 6 metų pertraukos lietuvis tapo planetos čempionu.

Po ilgos pertraukos į varžybas grįžęs lietuvis K-1 svorio kategorijos iki 91 kg finale susikovė su ukrainiečiu Romanu Ščerbatiuku.

Dviejų pasaulio čempionų dvikovoje greitai išryškėjo S. Maslobojevo pranašumas. Finalo kovoje lietuvis per pirmus 2 raundus gerokai atitrūko nuo ukrainiečio.

Nors R. Ščerbatiukas trečiajame raunde nežymiai sumažino savo atsilikimą, vis dėlto Lietuvos kikboksininkas finalą laimėjo vienbalsiu teisėjų sprendimu 3:0 (6:3, 6:4, 10:7).

Tiek S. Maslobojevas, tiek R. Ščerbatiukas yra WAKO pasaulio čempionai.

Lietuvis auksą laimėjo 2013 m., o ukrainietis – 2017 m. Šiemet R. Ščerbatiukas laimėjo du pasaulio taurės etapus, pernai iškovojo Europos čempionato bronzą.