Įsismarkavęs Kauno „Žalgiris“ nušluostė nosį Prancūzijos čempionams | Kas vyksta Kaune

Įsismarkavęs Kauno „Žalgiris“ nušluostė nosį Prancūzijos čempionams

delfi.lt 2019/10/25 21:56

Kauno „Žalgiris“ penktadienį namie žaidė Eurolygos ketvirto turo rungtynes ir susitiko su Prancūzijos čempionais, Vilerbano ASVEL krepšininkais. „Žalgiris“ varžovus įveikė rezultatu 70:56.

Į Kauną atvykusi Prancūzijos krepšinio legendos Tony Parkerio valdoma Vilerbano ASVEL komanda nėra naujokė Eurolygoje ir paskutinį kartą pajėgiausiame Senojo žemyno turnyre grūmėsi prieš 10 metų.

Rungtynės Kaune patraukė ir NBA dėmesį – stebėti kovos atvyko Klivlando „Cavaliers“ klubo žvalgas, buvęs garsus Slovėnijos vidurio puolėjas Primožas Brezecas.

Šiose rungtynėse dėl traumų nežaidusius Roką Jokubaitį ir Alexą Perezą komandos dvyliktuke pakeitė Karolis Lukošiūnas ir Kerras Kriisa.

ASVEL sėkmingai pradėjo rungtynes – pataikė tritaškį ir „išrašė“ bloką gimtadienį švenčiančiam J. Landale’ui. Įpusėjus kėliniui „Žalgiris“ po M. Grigonio tritaškio atsiliko 10:14.

Po pirmo kėlinio „Žalgiris” – ASVEL 14:20.

„Žalgiris“ puikiai ginasi antrame kėlinyje, ASVEL nesugeba suregzti atakos, rezultatas – 33:26, pirmauja „Žalgiris“.

Po dviejų kėlinių „Žalgiris” – ASVEL 33:28.

Trečiajame kėlinyje svečiai po truputį ima tiestis, tačiau įsibėgėję žalgiriečiai taip pat nesustoja. Po L. Lekavičiaus dvitaškio – 48:36.

Po trijų kėlinių „Žalgiris” – ASVEL 55:45.

N. Heyesas pataiko iš vidutinio nuotolio, Th. Walkupas dar kartą pasižymi panašiai – 61:47. Žaisti lieka mažiau nei 4 min. Minutės pertraukėlė.

„Žalgiris“ laimi rungtynes rezultatu 70:56.