Prabilo ir Kauno „Žalgirio“ ultros: tai garbės mums nedaro – Kas vyksta Kaune

Prabilo ir Kauno „Žalgirio“ ultros: tai garbės mums nedaro

delfi.lt 2019/10/22 08:44
DELFI nuotr.

Sekmadienį po LKL lyderių kovos ne ką mažiau dėmesio, nei pačios rungtynės ir įvykiai ant parketo, sulaukė priešingų Vilniaus „Ryto“ ir ištikimiausių Kauno „Žalgirio“ sirgalių konfliktas, kuriame į darbą buvo paleisti kumščiai visai greta aikštės.

Įsibėgėjęs „Žalgiris“ pervažiavo Vilniaus „Rytą“ 49 nuotr.

Incidentas kilo trečio kėlinio pradžioje, kai būrys „Green White Boys“ jaunuolių sumanė įsiamžinti tuščioje „B tribūnoje“.

Tai sukėlė gretimai sėdėjusių „Ryto“ aistruolių nepasitenkinimą. Skirtingų komandų sirgaliai prie pat aikštės spėjo apsistumdyti, nedaug trūko, kad konfliktas peraugtų į masines muštynes.

Netrukus apsauga išskyrė jaunuolius, o „Žalgirio“ fanai, lydimi žiūrovų švilpimo, patraukė į savo tribūną. Tačiau į savo sektorių nebegrįžo: jaunuolius iš Kauno sulaikė policija.

Pirmadienį ištikimiausių „Žalgirio“ sirgalių grupuotė „Green White Boys“ feisbuke detaliau aprašė įspūdžius iš paskutinės kelionės į sostinę bei prisipažino, kad tokie incidentai šiai grupuotei garbės neprideda.

Pateikiame „Green White Boys“ feisbuko įrašo ištrauką:

Po ilgosios pertraukos įvyksta jau plačiai apkalbėtas konfliktas šalia aikštelės. Grupelė kauniečių nusprendė pasifotografuoti tuščioje „B tribūnoje“. Ar tai buvo mūsų tribūnos nariai? Taip.

Ar šis veiksmas buvo GWB aktyvo sprendimas? Ne. Ar visa bendra situacija daro garbę tribūnai? Taip pat ne.

Gaila, kad neapgalvoti selfiukai nustumia į antrą planą geruosius rungtynių įvykius.

Taip pat labai keista matyti, jog žiniasklaidoje visur esame įvardijami kaip tiesiog „Žalgirio fanai“. Mes nesame tiesiog „Žalgirio fanai“. Mes esame GWB – „Green White Boys“.

Be GWB, tokio palaikymo, koks buvo vakar, tikrai nebūtų ir tiesiog „Žalgirio fanai“ to nebūtų padarę“, – rašoma „Green White Boys“ feisbuko paskyroje.

Daugiau naujienų skaitykite čia

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Sponsored Video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT