Kaunietis ieško eismo įvykio liudininkų – už informaciją žada atsilyginti – Kas vyksta Kaune

Kaunietis ieško eismo įvykio liudininkų – už informaciją žada atsilyginti

Skaitytojo nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

Trečiadienį į „Kas vyksta Kaune“ redakciją su pagalbos prašymu kreipėsi kaunietis. Skaitytojas ieško liudininkų mačiusių eismo įvykį Pramonės prospekto ir Partizanų gatvės sankryžoje. Už bet kokią naudingą informaciją kaunietis žada atsilyginti.

Spalio 16 dieną, apie 10.55 val., Pramonės prospekto ir Partizanų gatvės sankryžoje, sunkiasvoris automobilis taranavo kauniečio vairuojamą „Audi“ automobilį ir nustūmė jį į kitą eismo juostą.

Kauniečio teigimu, sunkiasvorio automobilio vairuotojas pažeidė kelių eismo taisykles. Toje juostoje, kurioje jis stovėjo, buvo galima važiuoti tik tiesiai, o jis suko į kairę.

„Aš važiavau nuo Islandijos plento link Partizanų gatvės. Persirikiavau į juostą, iš kurios galima sukti tik į kairę. Užsidegus žaliam šviesoforo signalui sunkiasvoris automobilis taip pat pasuko į kairę ir atsitrenkė į mano automobilį, taip nustumdamas į kitą eismo juostą“, – pasakojo pagalbos prašantis kaunietis.

Po susidūrimo buvo sulaužytas kauniečio vairuojamo „Audi“ automobilio veidrodėlis ir apgadintas visas dešinės pusės automobilio šonas. Sunkiasvorio automobilio vairuotojas pasišalino iš įvykio vietos.

„Nespėjau įsidėmėti nei markės, nei numerių. Tačiau sankryža važiavo daug automobilių, todėl tikėtina, kad kas nors iš vairuotojų galėjo užregistruoti eismo įvykį vaizdo registratoriumi arba bent įsidėmėti sunkiasvorio automobilio markę ar numerį“, – teigė kaunietis.

Policijos budėtojas „Kas vyksta Kaune“ redakcijai patvirtino, kad pasišalinimas iš įvykio vietos buvo įregistruotas 11.01 val.

Galintiems suteikti bet kokios vertingos informacijos kaunietis žada atsilyginti ir prašo skambinti telefono numeriu +37062677722.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA