Kaunietis ieško eismo įvykio liudininkų – už informaciją žada atsilyginti

Skaitytojo nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienį į „Kas vyksta Kaune“ redakciją su pagalbos prašymu kreipėsi kaunietis. Skaitytojas ieško liudininkų mačiusių eismo įvykį Pramonės prospekto ir Partizanų gatvės sankryžoje. Už bet kokią naudingą informaciją kaunietis žada atsilyginti.

Spalio 16 dieną, apie 10.55 val., Pramonės prospekto ir Partizanų gatvės sankryžoje, sunkiasvoris automobilis taranavo kauniečio vairuojamą „Audi“ automobilį ir nustūmė jį į kitą eismo juostą.

Kauniečio teigimu, sunkiasvorio automobilio vairuotojas pažeidė kelių eismo taisykles. Toje juostoje, kurioje jis stovėjo, buvo galima važiuoti tik tiesiai, o jis suko į kairę.

„Aš važiavau nuo Islandijos plento link Partizanų gatvės. Persirikiavau į juostą, iš kurios galima sukti tik į kairę. Užsidegus žaliam šviesoforo signalui sunkiasvoris automobilis taip pat pasuko į kairę ir atsitrenkė į mano automobilį, taip nustumdamas į kitą eismo juostą“, – pasakojo pagalbos prašantis kaunietis.

Po susidūrimo buvo sulaužytas kauniečio vairuojamo „Audi“ automobilio veidrodėlis ir apgadintas visas dešinės pusės automobilio šonas. Sunkiasvorio automobilio vairuotojas pasišalino iš įvykio vietos.

„Nespėjau įsidėmėti nei markės, nei numerių. Tačiau sankryža važiavo daug automobilių, todėl tikėtina, kad kas nors iš vairuotojų galėjo užregistruoti eismo įvykį vaizdo registratoriumi arba bent įsidėmėti sunkiasvorio automobilio markę ar numerį“, – teigė kaunietis.

Policijos budėtojas „Kas vyksta Kaune“ redakcijai patvirtino, kad pasišalinimas iš įvykio vietos buvo įregistruotas 11.01 val.

Galintiems suteikti bet kokios vertingos informacijos kaunietis žada atsilyginti ir prašo skambinti telefono numeriu +37062677722.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

16 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kelionė iš Vilniaus į Kauną gali prailgti

Kaune bus rengiamas olimpinis krepšinio atrankos turnyras

Du mažamečius pražudžiusi kaunietė nesulaukė teismo malonės

Parduotuvėje „Iki“ užgeso kauniečio gyvybė

Pasiruošimas kosminėms Kalėdoms Kaune įgauna pagreitį

Vilniaus teisėjai neapsisprendė dėl N. Venckienės skundo – sprendimą žada antradienį

D. Bugavičiaus žudikų teisme – fantastiškas velionio mylimosios V. Jakutienės ieškinys (papildyta)

Neblaivus vairuotojas ne tik sukėlė avariją, bet ir apgadino policijos automobilį

Šilumos banga džiugins ir savaitgalį: vėl kėsinsis į daugiamečius rekordus

Kaune rastas vyro kūnas su šautine žaizda galvoje