Kauno meras atskleidė, kodėl R. Meilutytę pasirinko patarėja

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Prieš kelias dienas pasigirdo žinia apie naująją Kauno mero V. Matijošaičio patarėjų komandos narę, olimpinę čempionę Rūtą Meilutytę. „INIT TV“ pasidomėjo priežastimis, kurios paskatino šį mero sprendimą.

„INIT TV“ reportaže Kauno meras, paklaustas kodėl pasirinko gerai žinomą Lietuvos plaukikę į savo patarėjų komandą, nurodo, kad R. Meilutytė yra „labai simpatiška, daug pasiekusi, žinoma plaukikė“.

„Mergaitė tikrai išmano tą sritį. Pas ją išsilavinimo gal šiai dienai nėra, bet ji tą sritį išmano ir man bus malonu“, – „INIT TV“ teigė V. Matijošaitis.

Meras taip pat užsiminė apie R. Meilutytės atsakomybes ir planus naujose pareigose. „Važiuosime ir į Vyriausybę, kalbėsimės ir apie pinigus, ir apie vaikų užimtumą“, – naujosios patarėjos pareigas apibūdino V. Matijošaitis.

„INIT TV“ R. Meilutytės pasiteiravus, ar gavusi pasiūlymą ilgai galvojo kol jį priėmė, žinoma plaukikė atskleidė, kad sulaukusi darbo pasiūlymo iš Kauno mero, jį priėmė ilgai nedelsdama.

„Pačiai buvo įdomu, kažkas naujo, nebandyto“, – darbo pasiūlymą paskatinusiomis priimti priežastimis dalinosi „auksinė žuvelė“.

Rūta teigė, kad oficialiai dirbti pradėjo neseniai ir konkrečių darbų atlikti dar nespėjo. Olimpinė čempionė nurodė, kad pirmiausia jai reikia įsigilinti į bendrą Kauno vaizdą.

„Galiu ateiti į darbą, galiu dirbti iš namų. Gan lankstus darbas, neturiu kiekvieną dieną sėdėti ofise ir kažką rašyti“, – naujojo darbo privalumais dalinosi R. Meilutytė.

Daugkartinė rekordininkė „INIT TV“ teigė, kad viliasi, jog galės patarti sporto tema ir kaip sportas gali būti žmonių gyvenimo dalimi.

147 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Atnaujintas labiausiai koronaviruso paveiktų valstybių sąrašas - kai kurioms bus išimčių

Jau trečiąkart bus renkami geriausi metų vaistininkai

Kėdainiuose esančios „Maximos“ darbuotojai nustatytas koronavirusas

Kauniečiai sukilo dėl siauroje gatvelėje planuojamo daugiabučio

Prie „Vaikystės lobių“ atkastas „lobis“ ant kojų pastatė specialiąsias tarnybas

Tokios trumpos parodos Kaune dar nebuvo: tetruko vos dvi valandas (foto)

R. Daškevičiaus žmogžudystės užsakymu įtariamas nusikalstamo pasaulio šulas namą Kačerginėje pavertė tvirtove

Paaiškėjo šalies vadovų koronaviruso tyrimų rezultatai

Nelaimė kelyje Kaunas-Klaipėda: į atitvarus rėžęsis automobilis virto metalo laužu

Kauno klinikoms – aukščiausio lygio inovacijos: pagerins paslaugų kokybę ir prieinamumą