Kauno senjorams – nemokamas leidinys

R. Gaučo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Spalis – pagyvenusių žmonių mėnuo, todėl vienas iš prekybos tiklų pasitinką jį su džiugia žinia senjorams. Nuo šiol kiekvienam, mėgstančiam ir norinčiam skaityti, gauti naujų žinių ir naudingos informacijos, žurnalas „60+“ taps dar labiau prieinamas.

Jį Vilniaus ir Kauno miestų bei rajonų, o vėliau, planuojama, ir kitų Lietuvos regionų gyventojams, platins prekybos tinklas IKI. Perkantieji su lojalumo kortele „IKI Premija Senjorams“ leidinį galės gauti nemokamai.

Nemokamas žurnalas „60+“ leidžiamas kas antrą mėnesį, kuriame gausu interviu su įdomiomis asmenybėmis, prasmingų, įkvepiančių straipsnių, specialistų patarimų. Pasak jo leidėjos Lauros Balčiūtės, per dvejus su pusę leidimo metų „60+“ spėjo sulaukti puikaus įvertinimo iš vyresnio amžiaus žmonių.

„Mūsų ėjimą teisinga linkme rodo senjorų žingeidumas – nuolat sulaukiame užklausų, kur ir kaip jie galėtų gauti šį nemokamą leidinį. Deja, nelengva rasti lėšų kokybiškam leidiniui išspausdinti, o platinti jį po visą šalį yra ypač sudėtinga“, – sako projekto senjorams įkūrėja L. Balčiūtė.

Vienintelis tokio formato žurnalas Lietuvoje greit sulaukė didžiulio vyresnio amžiaus gyventojų susidomėjimo, tačiau jo kelias iki vienišų, tolimuose miesteliuose gyvenančių vyresnio amžiaus žmonių buvo neįveikiamas. Pasak L. Balčiūtės: „Per pastaruosius metus mums nepavyko suorganizuoti plėtros per valstybines įstaigas, todėl kreipiausi į verslininkus, kurie yra neabejingi garbaus amžiaus sulaukusiems žmonėms ir patys nuolat ieško būdų, kaip pagerinti jų kasdienybę“.

„Labai džiaugiuosi, kad prie mūsų projekto „60“+ jungiasi prekybos tinklas IKI, kuris nuolat skiria didelį dėmesį vyresnio amžiaus žmonėms visoje Lietuvoje. Nuo šiol leidinys bus daug paprasčiau ir patogiau prieinamas. Jį su lojalumo kortele „IKI Premija Senjorams“ nuo šiol galės gauti Vilniaus bei Kauno miestų ir rajonų IKI parduotuvių lankytojai. Tikimės, jog ateityje žurnalas bus prieinamas ir kituose miestuose esančiose prekybos tinklo IKI parduotuvėse “, – teigia L. Balčiūtė.

Pasak žurnalo redaktorės, vyresnio amžiaus žmonės yra ištikimi popierinei spaudai, tačiau ne kiekvienas jų išgali nusipirkti knygą, žurnalą ar laikraštį.

„Kurdami šį žurnalą, norime įrodyti, jog senatvė tikrai nėra gyvenimo pabaiga. Ji turėtų būti pats gražiausias gyvenimo etapas, kuomet jau užauginti vaikai, nudirbti visi darbai, todėl turėtų rūpėti tik poilsis ir laikas sau. Tikime, kad projektas „60+“ gali prisidėti prie šio tikslo įgyvendinimo bei padėti senjorams prasmingai, gražiai ir oriai leisti laiką, suteikti jiems naudingų patarimų ir praskaidrinti jų kasdienybę“, – teigia L. Balčiūtė.

9 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Mirė žurnalistikos ir viešųjų ryšių guru A. Katkevičius

Aleksote jau zuja statybininkai: prikeltoje gamykloje sukurs 700 darbo vietų

Vyriausybė pasiryžusi griežtinti tabako kontrolės įstatymą

Perspėja kauniečiai: prie judrios sankryžos ant gatvės sėdi žmogus (papildyta)

S. Skvernelis: nauji saugumo kriterijai priklausytų nuo gyvenamosios vietos

Pradedama Žaliakalnio viaduko rekonstrukcija: bus draudžiamas transporto judėjimas

Net 14 Birštono apgyvendinimo įstaigų kviečia nemokamai ilsėtis medikus

Dėl koronaviruso grėsmės E. Dragūnas atšaukia grandiozinį koncertą

Griežtas žingsnis: Lietuva nepripažįsta A. Lukašenkos Baltarusijos vadovu

Nauji Vyriausybės sprendimai: pratęsiama sienų kontrolė, didinamas leistinas renginių dalyvių skaičius