Kauno „Žalgiris“ namuose įveikė svečius iš Panevėžio | Kas vyksta Kaune

Kauno „Žalgiris“ namuose įveikė svečius iš Panevėžio

delfi.lt 2019/10/06 22:28

Kauno „Žalgirio“ (4/0) ekipa turėjo problemų pirmoje rungtynių dalyje stabdant varžovų puolimą, tačiau visas problemas išsprendė po ilgosios pertraukos ir iškovojo užtikrintą pergalę. Prieš dvi dienas Eurolygoje žaidę ir pirmąjį sezono pralaimėjimą patyrę kauniečiai visą pyktį išliejo ant Panevėžio „Lietkabelio“ (2/1) ir namuose 96:69 (22:27, 26:18, 25:10, 23:14) susitvarkė su svečiais iš Panevėžio.

Kauniečius į pergalę vedė Edgaras Ulanovas bei Zachas LeDay, kurie surinko po 15 taškų ir po 22 naudingumo balus.

„Lietkabelio“ neišgelbėjo ir karjeros rungtynes sužaidęs Martynas Sajus. Aukštaūgis į savo buvusios ekipos krepšį įmetė 17 taškų ir pagerino asmeninį rezultatyvumo rekordą „Betsafe–LKL“ pirmenybėse.

Asmeninį rezultatyvumo rekordą pagerino ir Marius Valinskas, kuris surinko 12 taškų. Prieš tai gynėjo asmeninis rekordas šalies pirmenybėse buvo vos 3 taškai.

Net 5 tritaškius per pirmąjį kėlinį pataikęs „Lietkabelis“ po pirmųjų 10 minučių pirmavo 27:22.

Kauniečiai į priekį išsiveržė pirmą kartą įpusėjus antrajam kėliniui, kai tritaškį smeigė Z. LeDay (37:36). Kiek pagerinę gynybą kauniečiai į ilgąją pertrauką išėjo pirmaujant trimis taškais – 48:45.

Aikštės šeimininkai antrąją rungtynių dalį pradėjo pelnydami 8 taškus be atsako ir pirmą kartą rungtynėse įgavo dviženklį pranašumą – 56:45. „Žalgiris“ trečiąjį ketvirtį užbaigė sėkminga atkarpa 7:1 ir prieš lemiamą ketvirtį įgavo 18 taškų pranašumą (73:55).

Ketvirtasis kėlinys tarp komandų buvo tik formalumas, kurio metu „Žalgiris“ savo persvarą tik dar labiau padidino.„Lietkabelio“ gretose mačą praleido Tomas Lekūnas, kurio šeimoje gimė dukra.

„Žalgirio“ sąskaitoje – 4 pergalės, „Lietkabelis“ yra laimėjęs du mačus bei patyrė pirmąją nesėkmę.