Žemaičių gatvėje šeštadienį atvertas eismas – Kas vyksta Kaune

Žemaičių gatvėje šeštadienį atvertas eismas

„Kas vyksta Kaune“ nuotr.

Kauno miesto centrą su Žaliakalniu jungiančios Žemaičių gatvės rekonstrukcija artėja pabaigos link – spalio 5 dieną atidarytas automobilių eismas šviežiai suremontuota gatve. Tiesa, baigti dar ne visi darbai.

Kauno miesto savivaldybė spalio 4 dieną savo „Facebook“ puslapyje paskelbė, kad netrukus bus atvertas eismas suremontuota Žemaičių gatve.

Šeštadienį, 13 val. automobilių eismas rekonstruojamoje gatvėje buvo atnaujintas.

Dar 2018-ųjų liepą skelbta, kad liūčių išplautos gatvės rekonstrukcija bus atlikta šių metų pavasarį, vėliau darbininkai turėjo apsisukti iki rudens, o galiausiai prireikė ir viso rugsėjo. Kai kurie darbai dar nėra baigti – šaligatviai ir gatvės apšvietimas laukia savo eilės.

Kaip anksčiau skelbė savivaldybė, Žemaičių gatvėje klotas naujas asfaltas, sutvirtintas slenkantis šlaitas atkarpoje tarp Aušros ir K. Donelaičio gatvių, atskirtos buities bei lietaus nuotekų sistemos, veikusios mišriai.

Prasidėjo kapitaliniai darbai liūčių niokotoje Kauno gatvėje 15 nuotr.

„Žemaičių gatvė yra viena iš paskutinių miesto centre esančių gatvių, kurios dar primena senuosius Kauno laikus. Šios gatvės rekonstrukcija yra pakankamai didelis iššūkis, nes kelininkams teks ne tik įprasti gatvės atnaujinimo darbai, bet ir užduotis specialia technologija sutvirtinti slenkantį šlaitą“, – birželio pradžioje sakė savivaldybės administracijos direktorius Vilius Šiliauskas.

Vasaros pabaigoje Kauno miesto tvarkymo skyriaus vedėjas Aloyzas Pakalniškis „Kas vyksta Kaune“ aiškino, kad liūčių metu vanduo ne kartą plovė šlaitą, kurį ir vėl teko atstatinėti, bei trukdė kitiems darbams. Tai esą sukliudė darbus baigti numatytu laiku.

Dėl škvalo padarinių Kauno centre esančioje gatvėje ribojamas eismas 11 nuotr.

Žemaičių gatvės dalis nuo Savanorių prospekto iki Aušros gatvės atidaryta pačioje vasaros pabaigoje, o tolyn link Žaliakalnio einanti atkarpa, akivaizdu, intensyviai rekonstruojama iki šiol.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA