Kaunietis R. Šarknickas pasidalijo džiugiomis žiniomis apie neblaivaus vairuotojo partrenktą dukrą

Delfi nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Seimo narys Robertas Šarknickas „Facebook“ pranešė, kad jo dukra įveikė „ilgą kelionę aplink pasaulį“. Jo dukra buvo panirusi į komą po to, kai ją partrenkė neblaivaus vyro vairuojamas automobilis.

Lietuvis valstiečių ir žaliųjų sąjungos (LVŽS) narys džiaugsmingą įrašą apie namo iš ligoninės keliaujančią dukrą pradėjo Lino Adomaičio dainos „Vandenynai“ eilutėmis: „Aš jau ne lašas jūroj, o jūra manyje. Galiu užliet plačiausias dykumas ir kalnus“.

„Eina sau, pagaliau, – džiaugėsi Seimo narys. – Grįžtame tarsi iš ilgos kelionės aplink pasaulį.“

DELFI R. Šarknickas patvirtino, kad su dukra jau iš ligoninės grįžo namo. Jis tvirtino, kad pasidalinti žinia „Facebook“ nusprendė dėl to, kad gauna daugybę žinučių ir nespėja į visas atsakyti.

Jo dukra į medikų rankas pateko liepos pabaigoje. Mergaitę, šeimai keliaujant aplink Lietuvą, partrenkė automobilis. Lemtingą akimirką mergaitė ėjo per gatvę į muziejų.

Po įvykio mergaitė paniro į komą, o Seimo narys naujienomis apie jos būklę vis dalijosi socialiniame tinkle. Pastaruoju metu naujienų buvo vis rečiau, tačiau spalio ketvirtosios vakarą R. Šarknickas džiugiai pranešė, kad „laikas penktadienio filmui“.

Padėkojęs Santariškių gydytojams Seimo narys pridūrė, kad per šį laiką sugalvojo, kaip padėti kitiems ten besigydantiems. „Turime idėją, kaip sutelkti visus, kuriuos ši istorija palietė, vienam geram darbui ligoninėje atlikti, – kalbėjo R. Šarknickas. – Pasidalinsime tuo artimiausiu metu, o šiandien laikas penktadienio filmui ir katino Marso glėbiui.“

DELFI primena, kad liepos pabaigoje mažametę partrenkęs vairuotojas buvo neblaivus. Eismo įvykis nutiko važiuojamoje kelio dalyje, mergaitė ėjo ne per pėsčiųjų perėją.

Vairuotojui buvo nustatytas 1,18 prom. neblaivumas. Kiek žinoma, tai Rokiškio gyventojas.

Po įvykio vairuotojas stabtelėjo, tačiau iš įvykio vietos pasišalino.

Vairuotojui skirta kardomoji priemonė – rašytinis pasižadėjimas neišvykti. Vadovaujantis BK 281 straipsnio 4 dalimi, tas, kas sukėlė avariją neblaivus ar apsvaigęs nuo narkotinių, psichotropinių ar kitų psichiką veikiančių medžiagų, baudžiamas laisvės atėmimu iki šešerių metų.

R. Šarknickas DELFI tvirtino, kad tyrimas dėl įvykio dar vyksta, buvo laukiama medikų išvadų dėl mergaitės sveikatos.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

6 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Miškasodžio darbai įsibėgėja: į miškus iškeliauja 30 milijonų medelių

Autoavarijos vyksta ir per karantiną: ar keičiasi sąlygos gauti pakaitinį automobilį?

Nuo karantino pradžios į Lietuvą neįleista 800 asmenų

Tarp užsikrėtusiųjų koronavirusu Lietuvoje – dar keturi ligoninės darbuotojai (papildyta)

G. Surplys: artimiausiu metu turėtų padaugėti pasveikusiųjų ir mirusiųjų nuo koronaviruso

Prekybos miestelis „Urmas“ neims nuomos mokesčio už dalį kovo mėnesio

Tiesioginė transliacija: A.Veryga apie koronaviruso situaciją Lietuvoje, naujas mirtis

Skelbiama apie dar vieną nuo koronaviruso pasveikusį žmogų

Dėl karantino pažeidimų nubausta daugiau nei 150 asmenų

Per parą Lietuvoje nustatyti 32 nauji koronaviruso atvejai