Koncertą „Žalgirio“ arenoje surengsiantis E. Dragūnas: pasirodymai bus eksperimentiniai

Organizatorių nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Lieka vis mažiau laiko iki griausmingiausių SEL koncertų šįmet. Egidijus Dragūnas su muzikantų grupe jau paskelbė, jog netrukus koncertuos Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. Tačiau, kaip skelbiama pranešime spaudai, šių metų pasirodymai bus kitokie nei įprastai.

„Iš viso pasirodysime tik trijuose miestuose: Vilniuje, Kaune ir Šiauliuose. O netrukus SEL koncertuos ir Airijos lietuviams, kur rengiamas šou Dubline. Bet, suprantama, pagrindiniai koncertai vyks čia, Lietuvoje, – kalbėjo E. Dragūnas ir atskleidė didžiąją naujieną. – Visi šou bus kardinaliai skirtingi. Tai bus labai įdomūs renginiai ir visi jie bus eksperimentiniai.“

Pasak Egidijaus, jis šių metų koncertuose išbandys visiškai naujas technologijas, kurios iki šiol nebuvo naudotos pasirodymuose. Ir viskas yra daroma dėl vienos rimtos priežasties.

„Grupė SEL intensyviai ruošiasi į istoriją įeisiančiam pasirodymui Vilniaus Vingio parke, kuris yra planuojamas kitais metais. Todėl dabar dėsime visas pastangas, kad maksimaliai gerai pasiruoštume. Mūsų klausytojai yra grupės augimo ir tobulėjimo liudininkai, tad kartu siekiame tobulybės. Kviečiu kiekvieną nepraleisti progos išvysti tai, ką sugalvojome šįmet“, – pranešime cituojamas E. Dragūnas.

Primenama, kad SEL šou gruodžio 13 dieną vyks Vilniaus parodų ir kongresų centre „Litexpo“, gruodžio 21-ąją grupė drebins Kauno „Žalgirio“ areną, kur yra pasiekę visų laikų lankomumo rekordą, o per Kalėdas, gruodžio 25 dieną, pasirodys Šiaulių arenoje. Tuo tarpu Airijos lietuviai grupę SEL galės išgirsti lapkričio 2-ąją Dubline.

95 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno klinikose nukentėjusios paauglės mama: už tylą gydytojas siūlė kompensaciją

Kaune renovuojamo daugiabučio gyventojas: tai visiškai nepriimtina

Savo bute Pramonės prospekte rastas vyras be sąmonės

Gaujų susišaudymais ir prabanga garsėjusi Kauno vieta sulaukė liūdnos pabaigos

Ramybės parke penktadienį atidarytas Istorijų festivalis: į laiko kelionę kvies visą savaitę

Skaudi klaida Kauno klinikose: vietoje vaistų ligonei sulašinta dezinfekcinio skysčio

Pravieniškėse - investicija į apsaugos gerinimą: skiriama milijoninė suma

Penktadienio vakarą Garliavoje - masinė avarija: užblokuotas kelias

Sujudimas Kauno centre: Nemuno saloje rastas moters kūnas

Šokiruojantys vaizdai Kauno senamiestyje vertė miestiečius trumpam sustoti