Jaunam kauniečiui skirtas apdovanojimas už išgelbėtas gyvybes

Kauno apskr. VPK nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Tradiciniu Angelų Sargų, Policijos, dienos proga apdovanojimu už pilietišką poelgį, išgelbėjusį žmonių gyvybes ir turtą šiemet pagerbtas kaunietis Andrius Jakelis. „Gėrio Sergėtojo“ statulėlė vaikinui įteikta spalio 2-ąją vykusio iškilmingą apdovanojimų ceremonijos metu.

Kaip praneša Kauno apskr. VPK, didvyrišku poelgiu pripažintas liepos 26 d. nakties įvykis, kuomet A. Jakelis su kolegomis vyko iš Vilniaus į Kauną ir pastebėjo eismo įvykį, kurio metu automobiliui patekus į avariją, iš jo iškrito ir ant kelio be sąmonės liko gulėti keleiviai.

Vaikinas nedvejodamas sustabdė savo automobilį ir puolė padėti į nelaimę patekusiems žmonėms. Andrius pradėjo stabdyti greitkeliu važiuojančias transporto priemones, kad jos nesužalotų ant kelio gulinčių asmenų. Netrukus, sustojus vilkikui, eismas buvo užblokuotas, tačiau pastebėjęs, jog iš avariją patyrusio automobilio variklio skyriaus pradėjo rūkti dūmai, vyras nedvejodamas puolė prie automobilio ir ėmėsi veiksmų.

A. Jakelis atjungė akumuliatorių, kad nekiltų gaisras ir nebūtų dar skaudesnių pasekmių. Šiam narsiam jaunuoliui spalio 2-ąją pareigūnai tarė nuoširdžią padėką bei įteikė simbolinę „Gėrio sergėtojo“ skulptūrėlę.

„Šio jauno vyro dėka buvo išvengta dar didesnės nelaimės ir net išgelbėtos žmonių gyvybes. Didžiuojamės galėdami pasveikinti ir padėkoti šiam itin pilietiškai pasielgusiam ir abejingam nelikusiam jaunam vyrui“, – teigia Kauno apskr. VPK pareigūnai.

Iškilminguose apdovanojimuose taip pat dalyvavo partneriai ir kitų įstaigų atstovai, kurie už nepriekaištingą tarnybą, glaudų bendradarbiavimą apdovanojo Kauno apskrities policijos pareigūnus. Padėkas pareigūnams išreiškė Kauno miesto ir Kauno rajono savivaldybės, Kėdainių bei Jonavos rajono savivaldybės, Kauno apygardos prokuratūros atstovai bei kiti garbingi svečiai. Šiais metais šventinę atmosferą dar labiau sustiprino pačių pareigūnų sukurtas choras, kurio giesmės skambėjo Šv. Mišių metu.

3 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno meras atskleidė, kodėl R. Meilutytę pasirinko patarėja

Prie „Megos“ - sunkiasvorio ir lengvojo automobilio susidūrimas: spūstis kilometrinė

Du svarbius pasikeitimus pristatęs A. Gelažninkas pasiryžęs antrą kartą įveikti Dakarą (foto)

Žlugo balsavimas dėl V. Pranckiečio atstatydinimo (papildyta)

Mitingo „Vėžys - ne sloga“ dalyviai siunčia jautrią žinutę: mes norime gyventi

Atsakas: svarstoma kompensuoti rajono gyventojų išlaidas vaikų darželiuose mieste

Stovėjimas Vienybės požeminėje aikštelėje bus žymimas Geltonąja zona

Sušauktas nenumatytas Seimo posėdis: balsuos dėl V. Pranckiečio atstatydinimo

„Valstiečiai“ nusprendė: R. Karbauskį deleguos į Seimo vadovybę

Atsinaujina Laisvės alėjos maisto parduotuvės: proga apsipirkti su didelėm nuolaidom (foto)