JAV bendrovė atidarė didelę gamyklą prie Kauno: žiūri 100 metų į priekį

G. Vidžiūno nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienį Lietuvoje oficialiai atidaryta naujausia JAV sveikatos priežiūros produktų gamintojo „Hollister Incorporated“ gamykla. Kaip skelbiama pranešime spaudai, nepriklausoma, darbuotojų valdoma įmonė, gaminanti ir platinanti sveikatos priežiūros produktus bei paslaugas visame pasaulyje, įsikūrė Laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ).

„Didžiuojamės, kad beveik 100 metų savo veiklą plėtojanti „Hollister Incorporated“ priėmė sprendimą naujausią gamyklą statyti būtent Lietuvoje, Kaune. Tai – svarbus Lietuvos Vyriausybės, Kauno miesto bei rajono politikų, švietimo ir verslo bendruomenių, viešosios įstaigos „Investuok Lietuvoje“ pasiekimas. Be to, tai puiki galimybė Lietuvai. Neabejoju, kad mūsų šalį įmonė pasirinko atsakingai – įvertinusi specialistų profesionalumą, palankią verslo aplinką, žmonių atsakingumą ir aukštą darbo kultūrą“, – savo sveikinimo kalboje nurodė ministras pirmininkas Saulius Skvernelis.

Apie žingsnį atidaryti naują JAV įmonės padalinį Kaune pirmą kartą pranešta prieš kiek mažiau nei dvejus metus, 2017 m. lapkritį.

„Šiuo metu gamykloje Kaune jau dirba daugiau nei 140 darbuotojų. Iki kitų metų pabaigos tikimės sukurti daugiau kaip 350 naujų darbo vietų, o iki 2022 m. esame numatę įdarbinti daugiau nei 500 darbuotojų, – sako „Hollister Lietuva“ gamyklos generalinis direktorius Shane Caher, – Mes buriame komandą, kuri būtų maksimaliai atsidavusi ir produktyvi – ir šis procesas tik prasidėjo. „Hollister Incorporated“ Lietuvoje planuoja ilgalaikę investiciją, žiūrime tolyn į ateitį – kaip mūsų įmonė vystytis artimiausius 100 metų“.

Nuo šių metų birželio Kaune jau gaminami stomos priežiūros produktai, skirti Europos rinkai. Trečiąjį kitų metų ketvirtį Lietuvoje planuojama pradėti gaminti ir šlapimo šalinimo sistemos sutrikimus lengvinančias priemones.

„Mūsų kompanija veikia beveik 100 metų – 2021-aisiais švęsime veiklos šimtmetį. Viskas, ką darome, yra paremta ilgalaikėmis perspektyvomis ir toliaregišku požiūriu. Sprendimą vystyti projektą Lietuvoje priėmėme po intensyvių paieškų. Tai yra strateginis mūsų bendrovės investicinis projektas, kuris padės užtikrinti tolesnį įmonės augimą ir leis pagerinti žmonių, kuriems reikalingi mūsų produktai, gyvenimo kokybę“, – atidaryme kalbėjo „Hollister Incorporated“ prezidentas ir generalinis direktorius Varghese George Maliekel.

„Mūsų pamatas – keturi nekintantys principai: žmogaus orumas, paslaugumas, garbingumas ir rūpestingumas. Ieškojome šalies, kurioje galėtų įsikurti „Hollister Incorporated“ padalinys, besivadovaujantis būtent šiomis nuostatomis. Mus svetingai priėmė ir palaikė Lietuvos Vyriausybės atstovai, Kauno miesto ir rajono savivaldos vadovai, investuotojai, verslo ir švietimo bendruomenės – įsitikinome, kad Lietuvoje galime vykdyti verslą, paremtą mūsų principais, ir būtent čia turėtume pradėti ilgalaikį ir sėkmingą bendradarbiavimą“, – džiaugėsi V. G. Maliekel.

16 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauniečiai įspėja: kamštis ties Giraite formuojasi dėl vairuotojų gerumo (video)

„Žalgirį“ palieka priešininkų tinklelius plėšęs snaiperis

Garsios Kauno medikų šeimos tragedija: į laisvę išėjęs sūnus vėl klimpsta sunkiuose nusikaltimuose

Tiesioginė transliacija: Zapyškio bažnyčios pristatymas su šv. Mišiomis ir šventinis koncertas

Kauno policininko D. Karaluko korupcijos byloje įtarimai pareikšti 20-iai asmenų

Barselonoje iškilmingai pristatytas Š. Jasikevičius: mano filosofija nesikeis

Paskui Š. Jasikevičių į Barseloną išvyksta ir dar trys Kauno „Žalgirio“ trenerių štabo nariai

Netoli naujojo Amalių tunelio – motociklo ir lengvojo automobilio susidūrimas (papildyta)

Tiesioginė transliacija: Valstybės dienos koncertas ir „Tautiška giesmė“ Vienybės aikštėje

Valstybės dienos proga - trispalvė iš drifto dūmų Kauno pilies žiede