Vijūnėlės dvaro skandalas artėja pabaigos link: netrukus virs griuvėsiais – Kas vyksta Kaune
KAUNO KALĖDŲ RADIJAS:

Vijūnėlės dvaro skandalas artėja pabaigos link: netrukus virs griuvėsiais

delfi.lt 2019/10/02 11:04
Delfi nuotr.

Pirmosiomis spalio dienomis Druskininkuose prasidėjo kauniečių porai priklausančio Vijūnėlės dvaro griovimo darbai.

Vykdant Druskininkuose griaunamas pastatas Turistų g. 13, vadinamas Vijūnėlės dvaru. Nuo rugsėjo pradžios buvo išmontuojama pastato vidaus įranga ir nuardytas stogas, išimti langai. O šią jau ir Vijūnėlės dvaro sienos verčiamos griuvėsiais.

Lietuvos Aukščiausiasis Teismas liepos viduryje antrą kartą paskelbė, kad vadinamasis Vijūnėlės dvaras turi būti nugriautas, tačiau Druskininkų valdžia toliau stengėsi jį išsaugoti bei siūlė jame įrengti Mikalojaus Konstantino Čiurlionio menų mokyklą.

Vijūnėlės dvaras priklauso kauniečiui verslininkui Žilvinui Povilioniui ir jo sutuoktinei, bet Druskininkų opozicija nuo pat statybų pradžių bandė jį sieti su kurorto savivaldybės vadovu Ričardu Malinausku.

Ž. Poviloniui, Druskininkų merui R. Malinauskui ir jo patarėjui Aivarui Kadziauskui yra pateikti įtarimai teisėjų korupcijos byloje.

Joje tiriamas epizodas, kad Vijūnėlės dvaro byloje galėjo būti mokami kyšiai.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA