Savaitgalį Kaune suniokotas ne vienas automobilis – Kas vyksta Kaune

Savaitgalį Kaune suniokotas ne vienas automobilis

Skaitytojų nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

Internetinėje erdvėje sekmadienį sklandė pranešimai apie įžūliai apdaužytus automobilius, dalį įvykių tiria policija. Kai kuriems niekadėjams nagus panižo dėl detalių, o kiti, rodosi, gadino turtą vien vandališkais sumetimais.

Kaip „Kas vyksta Kaune“ pasakojo viena žalą patyrusi vairuotoja, Baltijos gatvėje prie senojo „Norfos“ pastato esančioje aikštelėje palikusi automobilį, pastebėjo, kad jis apgadintas sekmadienį, apie 1 val. nakties.

„Automobilis mano, vakare dar viskas buvo gerai, tai sudaužyti turėjo kažkur tarp 22 val. ir vidurnakčio. Kamerų toje aikštelėje nėra, todėl ir domiuosi, galbūt kažkas pravažiuodamas kažką matė, bet kol kas jokių žinių“, – pasakojo kaunietė.

Jos transporto priemonės buvo sukultas visas priekinis stiklas, iš likusių žymių panašu, kad kažkas ant automobilio buvo užlipęs ir pasidarbavo kojomis. Sudaužyto automobilio savininkė nurodė, kad pareiškimo policija nesurašė, nors kalbėjosi apie incidentą su atsitiktinai sutiktais patruliais.

„Pravažiavę pro rajoną su draugu, sutikom policiją su švyturėliais, sustabdžiusią kitą mašiną. Pasakėm apie įvykį ir pasidomėjom, ar nebuvo užregistruota dar tokių įvykių tuo metu, ar nebuvo jokių iškvietimų dėl chuliganiško elgesio – sakė, kad iškvietimų negauta, jie čia kitais tikslais“, – teigė skaitytoja.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato (VPK) budinčio pareigūno duomenys patvirtino keistoką automobilio savininkės sprendimą – pranešimo apie šį incidentą suvestinėse nerasta. Tuo metu kiti vairuotojai svarstė, kad palikti ratuočius minėtoje aikštelėje prie „Norfos“ itin nesaugu, destruktyvūs šilainiškiai tik ir žiūri, kaip pakenkti.

Visgi stiklai dužo ir skilo ne tik Baltijos gatvėje. Kitame Šilainių gale, Rasytės ir Kuršių gatvėse, po rugsėjo 29-osios nakties bent dviejų automobilių langai paženklinti šaudymo žymėmis.

Vienos iš transporto priemonių savininkas spėjo, kad mašinos apšaudytos oriniu šautuvu. Esą viena kulka buvo įstrigusi ir Rasytės g. 18-o daugiabučio, prie kurio stovėjo automobilis, lange.

Šilainiuose naktibaldos ėmėsi naikinti kitiems priklausantį turtą vien iš įžūlaus pasismaginimo, o Marvelėje ir Domeikavoje tą pačią naktį dirbo tikslingai. Kaip nupasakojo kitas „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas, ilgapirščiai „patvarkė“ jo žmonos „BMW“, stovėjusį ant Bublių ir Marvelės gatvių kampo – nuardyta didelė dalis automobilio priekio, išdaužtas galinis stiklas.

Kauno apskrities VPK pirmadienį informavo, kad laikotarpiu nuo rugsėjo 28 d., 20 val., iki rugsėjo 29 d., 15 val., Bublių gatvėje nuo automobilio „BMW“ pavogti priekiniai žibintai. Padaryta 800 eurų žala.

Tarp rugsėjo 28 d., 22 val., ir rugsėjo 29 d., 9 val., vagiškai darbavosi Domeikavoje. Čia nuo automobilio „BMW“ pavogtas priekinis buferis, žibintai. Padaryta žala tikslinama.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad Sukilėlių prospekte aerozoliniais dažais apsirūpinę vandalai pro automobilius ramiai nepraėjo ir šeštadienio naktį. Tuo metu „BMW“ ir šios markės transporto priemonių dalys pastaruoju metu Kaune yra bene karščiausias vagių taikinys.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA