Prapliupus lietui, Kaune pasipylė „BMW“ avarijos (papildyta) – Kas vyksta Kaune

Prapliupus lietui, Kaune pasipylė „BMW“ avarijos (papildyta)

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Oro ir eismo sąlygoms šeštadienį nelepinant, panašiu metu tame pačiame kelyje fiksuoti du eismo įvykiai. Abejose avarijose apgadinti „BMW“ automobiliai.

Kaip apie 10.30 val. dalijosi kauniečiai „BMW“ markės visureigis rėžėsi į kelio remonto atitvarus ties „Mega“. Vairuotojai teigia, kad apgadintas automobilis iki dabar stovi Islandijos plente.

Kita nelaimė įvyko kelyje Vilnius-Kaunas, A1 ir A6 transporto mazge. Judant Klaipėdos kryptimi, į atitvarus trenkėsi ir apdaužyta buvo taip pat „BMW“ transporto priemonė.

Čia buvo atvykusi policija ir greitosios medicinos pagalbos brigada. Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) informacijos apie nelaimes kol kas nepateikė. Sužinoję daugiau detalių, papildysime.

Tuo metu A1 kelyje važiuojant link uostamiesčio ties Muravos sankryža formuojasi nedidelė spūstis. Kauniečiai juokavo, kad vairuotojai pamiršo „apauti“ automobilius lietaus padangomis.

Papildyta 11.54 val.

Kauno apskrities VPK budėtojas „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad A1 kelyje prie Muravos sankryžos „BMW“ trenkėsi į kelio atitvarus.

Iškviestas greitosios ekipažas, tačiau medicininė pagalba vairuotojui suteikta įvykio vietoje, į ligoninę jo vežti neprireikė. Vairuotojas buvo blaivus.

Avarija, kurios metu šalia „Megos“ „BMW“ visureigis nuvažiavo nuo kelio, policijoje registruota apie 9 val. – transporto priemonė nesuvaldyta dėl šlapios kelio dangos. Čia žmonės nenukentėjo, vairuotojas taip pat blaivus.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA