Prapliupus lietui, Kaune pasipylė „BMW“ avarijos (papildyta)

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Oro ir eismo sąlygoms šeštadienį nelepinant, panašiu metu tame pačiame kelyje fiksuoti du eismo įvykiai. Abejose avarijose apgadinti „BMW“ automobiliai.

Kaip apie 10.30 val. dalijosi kauniečiai „BMW“ markės visureigis rėžėsi į kelio remonto atitvarus ties „Mega“. Vairuotojai teigia, kad apgadintas automobilis iki dabar stovi Islandijos plente.

Kita nelaimė įvyko kelyje Vilnius-Kaunas, A1 ir A6 transporto mazge. Judant Klaipėdos kryptimi, į atitvarus trenkėsi ir apdaužyta buvo taip pat „BMW“ transporto priemonė.

Čia buvo atvykusi policija ir greitosios medicinos pagalbos brigada. Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas (VPK) informacijos apie nelaimes kol kas nepateikė. Sužinoję daugiau detalių, papildysime.

Tuo metu A1 kelyje važiuojant link uostamiesčio ties Muravos sankryža formuojasi nedidelė spūstis. Kauniečiai juokavo, kad vairuotojai pamiršo „apauti“ automobilius lietaus padangomis.

Papildyta 11.54 val.

Kauno apskrities VPK budėtojas „Kas vyksta Kaune“ patvirtino, kad A1 kelyje prie Muravos sankryžos „BMW“ trenkėsi į kelio atitvarus.

Iškviestas greitosios ekipažas, tačiau medicininė pagalba vairuotojui suteikta įvykio vietoje, į ligoninę jo vežti neprireikė. Vairuotojas buvo blaivus.

Avarija, kurios metu šalia „Megos“ „BMW“ visureigis nuvažiavo nuo kelio, policijoje registruota apie 9 val. – transporto priemonė nesuvaldyta dėl šlapios kelio dangos. Čia žmonės nenukentėjo, vairuotojas taip pat blaivus.

310 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Britanikos“ vietoje planuojamo viešbučio statytojai teisme laimėjo prieš Kauno savivaldybę

Kaune vykdoma sustiprinta eismo kontrolė: užfiksuotas 204 km/val. greitis

Priešininkus nuo žemės paviršiaus nušlavęs „Žalgiris“ įsirašė didžiausią sezono pergalę

Grynųjų pinigų paslaugos traukiasi iš bankų repertuaro

„Romuvos“ smalsučių kine - unikali vaidybos pamoka vaikams su režisieriumi G. Aleksa

Kauno filharmonijoje - pasaulinė premjera su legendomis

Fiksuoja kaunietis: dėl vairuotojų nežinojimo judriose sankryžose formuojasi spūstys

Kauno mečetė tapo vandalų taikiniu

Kauno pareigūnams įkliuvusiam vairuotojui 20 eurų pridarė daug bėdų

Lietuvoje kelią skinasi darželiai be pastato