Braškanti R. Ščiogolevaitės šeima parduoda namą – Kas vyksta Kaune
KAUNO KALĖDŲ RADIJAS:

Braškanti R. Ščiogolevaitės šeima parduoda namą

delfi.lt 2019/09/28 15:16
R. Tenio, Aruodas.lt nuotr., „Kas vyksta Kaune“ montažas

Jaukiu šeimos būstu tapti turėjęs namas, kurį Rūta Ščiogolevaitė įsigijo su kauniečiu sutuoktiniu Rolandu Damijonaičiu, jau atsidūrė parduodamo nekilnojamo turto skelbimuose. Pora Vilniaus rajono Riešės gyvenvietėje esantį dvibutį būstą statyti pradėjo 2018-ais metais, tačiau šių metų rugsėjo 17-ą dieną pasirodė skelbimas, kad jis – parduodamas. Skelbimas pasirodė maždaug po mėnesio nuo to laiko, kai kilusį poros konfliktą teko malšinti policijos pareigūnams.

Registrų centro duomenimis būstas yra bendra sutuoktinių nuosavybė, kurią siekiama parduoti už 140 tūkst. eurų. Portale Aruodas.lt rašoma, kad tai 158,03 kvadratinių metrų dydžio namas su pilna daline apdaila: įvesta elektros instaliacija, išvedžiota santechnika, tinkuotos sienos, klojimui paruoštos grindys. Deja, namų pora iki galo susitvarkyti nespėjo.

DELFI primena, jog pora išgyvena santykių krizę, o policijos atstovai patvirtino, jog į Vilniaus rajone esančius namus pagalba kviesta net tris kartus. Rugpjūčio 8-ąją pareigūnai čia vyko, nes žinoma moteris teigė negalinti įeiti į savo namus. Policijai buvo sakoma, jog į namus jos neįleidžia vyras. Kiek vėliau buvo dar vienas panašus iškvietimas.

Liudininkų teigimu, pora konfliktus su pareigūnų pagalba malšina jau ne pirmą kartą. Patikimi šaltiniai DELFI tvirtino, kad jau kuris laikas kalbama ir apie poros skyrybas bei turto pasidalijimą.

Po šių žinių DELFI susisiekė su sutuoktiniais ir paprašė pakomentuoti situaciją. R. Ščiogolevaitė sakė, kad nenori nieko komentuoti. „Juk žinote, kad savo asmeninio gyvenimo niekada nekomentuoju“, – nedaugžodžiavo žinoma moteris.

Panašios pozicijos laikėsi ir jos vyras Rolandas Damijonaitis. Jis lygiai taip pat atsisakė viešinti asmeninio gyvenimo detales. „Tai privatus ir delikatus klausimas, todėl aš nelabai norėčiau apie tai kalbėti. Nieko jums negaliu patvirtinti ir sakau, kad tai, kas vyksta arba nevyksta tarp manęs ir žmonos, yra mūsų privatus, asmeninis gyvenimas, todėl nieko jums netvirtinu“, – kartojo verslininkas.

Mįslinga žinutė socialiniame tinkle

Dar visai neseniai socialiniuose tinkluose R. Damijonaitis mįslingai prabilo moterų ir vyrų santykių tema. Tuomet Rolandas neslėpė apmaudo, kad dažnu atveju dėl konfliktų poroje lieka kalti tik vyrai. Dabar jau tapo aišku, kad tai irgi buvo ženklas apie byrančią santuoką.

„Tik moterys yra aukos, vargšės, o vyrai – „tvorų“ gadintojai, moterų išnaudotojai. Jei jūs, moterys, tiek nevestumėte iš kantrybės, kartais net specialiai provokuodamos, o daugiau palaikytumėte mus – savo vyrus, kurie stengiasi, dirba, išlaiko šeimą, padeda su vaikais, dirba sunkius buities darbus, mažai miega, o kitą rytą – vėl viskas iš pradžių, pas kitas neina, negeria, nelošia, neskriaudžia jūsų, tai mažiau būtų nesąmonių, pykčių ir skyrybų šiais laikais“, – viešai pasiekiamame įraše skelbė jis.

D. Meškauskas nerimauja dėl sūnaus

Tai, kad darnos Rūtos ir Rolando santykiuose pastaruoju metu trūksta, neslepia ir buvęs dainininkės širdies draugas bei judviejų sūnaus tėtis D. Meškauskas. Žinomas šokėjas šia tema su DELFI kalbėjo nenoriai, tačiau patikino, kad labai vertina Rolando atsidavimą auginant jo vaiką.

„Kadangi šioje istorijoje žinau tik Rolando versiją, o Rūtos – ne, plačiai komentuoti viso to nenoriu. Galiu pasakyti tik tiek, kad Rolandas man labai patinka, aš matau, koks jis yra šeimyniškas, žinau, kad jis tikrai labai rūpinasi mano sūnumi, džiaugiuosi, kaip jis yra auklėjamas. Už tai jam esu labai dėkingas. Tai labai išsilavinęs vyras, todėl man sunku suprasti, kokio dydžio konfliktas turėjo įvykti, kad jam spręsti prireikė policijos“, – svarstė pašnekovas.

Deividas neslepia, kad jam apmaudu girdėti, jog namuose, kuriuose auga ir jo sūnus, policija lankėsi ne vieną kartą. „Sunku pasakyti, ką šiuo metu jaučia mano sūnus. Džiaugiuosi, kad jis su manimi ir seneliais, mano tėvais, bendrauja labai noriai, ypač pastaruoju metu. Aš matau, kad jis yra jautrus, todėl dėsiu visas pastangas, jog jam padėčiau. Rolandas tai irgi puikiai supranta“, – DELFI sakė D. Meškauskas.

Pašnekovas teigė, kad pastaruoju metu su Rūta jam neteko bendrauti – ryšį dėl sūnaus auklėjimo jis palaiko tik su Rolandu, šiam negaili gražių žodžių.

„Visi gyvename savus gyvenimus, ir mes tą puikiai suprantame; kodėl mes su Rolandu turėtume būti priešai? Labai džiaugiuosi, kad vyriškai galime pakalbėti, padiskutuoti sūnaus auginimo klausimais, tikrai viskas vyksta draugiškai. Neįsivaizduoju, ką jis turėtų padaryti, kad reiktų kviesti policiją. Man tai sunkiai įtikima“, – pakartojo jis.

R. Damijonaitis ir R. Ščiogoliovaitė susituokė 2013 metų birželį Kaune. Tai jau antroji santuoka žinomai atlikėjai. Pirmasis dainininkės vyras buvo oreivis Vytautas Samarinas.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA