„Fredos“ baldų fabrike darbininką nutrenkė elektra (papildyta)

„Fredos“ baldų fabrikas Kauno LEZ'e / DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienį nelaimingas atsitikimas įvyko Kauno LEZ’e esančiame naujame „Fredos“ baldų fabrike. Portalą pasiekė žinios, kad čia nukračius elektrai sužalotas žmogus.

Kaip pasakojo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas, penktadienį prieš vidurdienį Kauno LEZ veikiančioje „Fredos“ įmonėje žmogų nutrenkė elektra. Vyras teigė, kad čia buvo atvykę policijos ir greitosios medicinos pagalbos ekipažai.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas portalui patvirtino, kad pranešimas apie tokią nelaimę gautas 11.47 val. Pirminiais duomenimis, Biruliškių kaime, adresu Fredos g. 2, darbininką skydinėje nutrenkė elektros srovė.

Policijos žiniomis, 30 metų amžiaus vyras apdegė rankas. Greitoji medicinos pagalba nukentėjusįjį dėl patirtų sužalojimų išvežė į Kauno klinikas. Pareigūnai dėl įvykio pradėjo tyrimą.

Apie nelaimę „Kas vyksta Kaune“ informavusio asmenis duomenimis, gamykloje darbus vykdė kitos įmonės darbuotojas, formaliai dirbantis ne „Fredoje“. Šaltinis tvirtino, kad nukentėjęs vyras galėjo būti iš Ukrainos.

Krizė nebaisi: į naują fabriką Kaune investavo 53 mln. eurų 30 nuotr.

Susisiekus su Biruliškėse tik šiemet atidaryto fabriko administratore, ši nurodė, kad bendrovės administracija penktadieniais dirba tik iki 12.30 val. ir šiandien incidento niekas pakomentuoti negali.

Tuo metu Valstybinės darbo inspekcijos Kauno teritorinio skyriaus vedėjas Adas Baliukevičius „Kas vyksta Kaune“ sakė, kad bendrovė apie tokį nutikimą kol kas nepranešė, informacija pašnekovą pasiekė iš žiniasklaidos.

„Nedelsiant susisieksime su įmone ir pradėsime tikrinimą. Pagal nuostatus, apie sunkius arba mirtinus nelaimingus atsitikimus įmonės privalo darbo inspekcijai pranešti nedelsiant. Sužalojimo sunkumą aiškinsimės – jeigu trauma lengva, darbdavys pranešti neprivalo ir tiria incidentą pats“, – kalbėjo A. Baliukevičius.

Visgi remiantis pateikta informacija, anot jo, neišeina nuspręsti, kokio lygio trauma, ji gali būti ir sunki. Jeigu sužalojimas lengvas, nurodė A. Baliukevičius, pati įmonė nelaimingą atsitikimą turi ištirti per 10 darbo dienų. Jei atsitikimas priskiriamas sunkiems, darbo inspekcija tyrimą turi atlikti per 20 darbo dienų.

Papildyta 16.42 val.

Su „Kas vyksta Kaune“ susisiekusi Kauno LEZ veikiančios „Fredos“ įmonės „Geras baldų fabrikas“ vykdančioji direktorė Aistė Čičirkienė patikslino, kad nukentėjo elektros rangos darbus gamykloje atliekančios bendrovės „Jėgos linija“ darbuotojas.

A. Čičirkienės žiniomis, skydinėje įvyko trumpasis jungimas, dėl kurio ukrainietis elektrikas nudegė rankas. „Gero baldų fabriko“ vadovė patikino, kad žmogui sutvarstytos rankos, jis jau išleistas iš Kauno klinikų.

Incidento priežasčių – dėl žmogiškosios klaidos ar technikos gedimo jis nutiko – bendrovės vykdančioji direktorė įvardyti negalėjo..

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

100 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Vienam rinktinės įžaidėjui susikirtus – šansas jaunajam žalgiriečiui R. Jokubaičiui

Dėl koronaviruso plitimo siūlo skelbti valstybės lygio ekstremalią situaciją

„Žalgirio“ arenoje pristatytos šukuosenų tendencijos: vyraus ypač ryškios spalvos

Po šiltos žiemos nauji siūlymai: bus vertinamas žieminių padangų naudojimo terminas

Kauniečiui Šiauliuose nelegalus „biznis“ nepavyko – teko prisimatuoti areštinės gultą

Koronaviruso grėsmė: ar įvyks „Žalgirio“ rungtynės sausakimšoje arenoje su svečiais iš Italijos?

Lietuva absoliuti „Eurovizijos“ lyderė: pirmauja ne tik lažybų reitinge

Ryte Kaune surengtas rimtas reidas: per blaivumo patikrinimą rasta ne tik girtų vairuotojų

Kauno ligoninės darbuotojai nebegali tylėti: nesupranta kodėl skiriasi atlyginimai

Sujudimas Lietuvos oro uostuose: aptars veiksmus dėl koronaviruso Italijoje