Toje pačioje Kauno sankryžoje – antras eismo įvykis per kelias dienas – Kas vyksta Kaune

Toje pačioje Kauno sankryžoje – antras eismo įvykis per kelias dienas

„Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

Trečiadienį toje pačioje Vilijampolės vietoje užfiksuotas jau antra avarija per mažiau nei savaitę. Susidūrus dviem automobiliams, čia iškviesti ir medikai, tačiau jų pagalbos neprireikė.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato budėtojas „Kas vyksta Kaune“ nurodė, kad 12.07 val. pranešta apie „BMW“ ir „Renault“ susidūrimą Linkuvos ir A. Stulginskio gatvių sankryžoje.

Nors į incidento vietą atvyko ir greitosios pagalbos medikų brigada, čia užfiksuotas techninis eismo įvykis, žmonės avarijos metu sužaloti nebuvo. Policijos duomenimis, transporto priemonių vairuotojai blaivūs.

Kitaip nei praėjusį ketvirtadienį, kai po smūgio automobilis „Volvo“ rėžėsi į mūrinę tvorą, šįkart trečiųjų asmenų turtas apgadintas nebuvo.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad eismo įvykis Linkuvos ir A. Stulginskio gatvių sankirtoje registruotas ir rugsėjo 19 d. – tuomet apie nelaimę policijai pranešta 12.15 val. Susidūrus „Opel“ ir „Volvo“, pastarasis automobilis užšoko ant šaligatvio ir trenkėsi į tvorą.

Tąkart kauniečiai pastebėjo, kad šioje sankryžoje fiksuojama nemažai avarijų. Vairuotojų manymu, atvažiuojantiems šalutine A. Stulginskio gatve prie sankryžos reikėtų įrengti greičio kalnelius.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA