Medikų iš ligoninės išleistas kaunietis namo negrįžo: paskelbta paieška – Kas vyksta Kaune

Medikų iš ligoninės išleistas kaunietis namo negrįžo: paskelbta paieška

Skaitytojos nuotr.

Trečiadieno vakarą „Kas vyksta Kaune“ redakcija gavo pranešimą su prašymu padėti. Antradienį ryte Žaliakalnyje dingo vyras.

Šiandien ryte dingęs asmuo buvo pastebėtas miegantis Kalniečių gatvėje. Vyrą radusi moteris bandė jo klausti, kur jis gyvena, tačiau žmogus nesiorientavo aplinkoje ir negalėjo pasakyti nei gatvės, nei namo numerio.

Moteris nusprendė iškviesti greitąją. Kaip pasakojo „Kas vyksta Kaune“ skaitytoja greitoji vyrą nuvežė į Kauno Raudonojo Kryžiaus klinikinę ligoninę, kur gydytojai nusprendė, kad vyras neblaivus, tačiau vyrą radusi moteris su tuo nesutiko: „Kai radau, vyriškis buvo visiškai blaivus.“

Vyras iš ligoninės buvo paleistas ir vis dar negrįžo namo.

Skaitytoja pasakojo, kad susisiekus su klinike ligonine iš pradžių buvo pasakyta, kad toks atvejis neužregistruotas ir vyro ligoninėje nebuvo, bet patikrinus pranešta, kad asmuo į ligoninės traumotoligijos puktą pristatytas 9 val. 15 min.

„Klaiku, kad Raudonojo Kryžiaus medikai išleido vos paeinantį ir nesiorentuojantį žmogų į gatvę“, – pasakojo skaitytoja.

Policija užregistravo pranešimą apie dingusįjį ir paskelbė paiešką.

Dingęs asmuo – Vasilijus Zelenkovas (1949 m.). Asmenis, mačiusius ar ką nors žinančius apie dingusiosio vyro buvimo vietą, prašome skambinti į Kauno apskr. VPK telefonu (8 37) 303 450, skubios pagalbos telefonu 112 arba artimųjų kontaktiniu nr. 867449815.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.
Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA