Kauno „Akropolio“ atstovai paaiškino, kaip išvengti spūsčių stovėjimo aikštelėje

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kaip rašė portalas „Kas vyksta Kaune“, pakitusi eismo tvarka Kauno „Akropolio“ stovėjimo aikštelėje pradėjo tampyti vairuotojų nervus dėl besiformuojančių eismo spūsčių. Eilių kaltininkas – prie išvažiavimo iš garažo įrengtas užkardas.

Kaip „Kas vyksta Kaune“ antradienį atsiųstame komentare teigia „Akropolio“ valdytoja Brigita Levenauskienė, tokia parkavimo laiko apskaitos ir apmokėjimo sistema yra įprasta daugelyje automobilio stovėjimo aikštelių.

„Įdiegę naująją tvarką sulaukėme daug atsiliepimų, kad apsilankymas prekybos centre tapo patogesnis – pirkėjų automobiliams vėl atsirado pakankamai vietos ir dieninių apsilankymų metu, – tikina B. Levenauskienė. – Suprantame vairuotojų nuogąstavimus dėl pailgėjusio išvažiavimo laiko, tačiau tikime, kad šis laikas sutrumpės, kai dauguma vairuotojų susipažins su pokyčiais ir naująja tvarka.“

Šį laiką, nurodo „Akropolio“ valdytoja, galima sutrumpinti iš anksto prieš išvykimą pasitikrinus stovėjimo trukmę ir apmokėjimą atlikus specialia „ADCParking“ programėle. Taip pat siūloma atsiskaityti už paslaugą mokėjimo automate, nepaliekant automobilio prie pakeliamo užtvaro ir laikantis stovėjimo zonose galiojančių KET taisyklių.

Vairuotojų patogumui ir efektyviam srautų valdymui aikštelėje įrengta 12 mokėjimo automatų, įskaitant ir esančius prie kiekvieno išvažiavimo. Už laikinus nepatogumus vairuotojų atsiprašanti bendrovė pažymi, kad aikštele nemokamai bus galima naudotis vykstant krepšinio rungtynėms ar masiniams kultūriniams renginiams „Žalgirio“ arenoje.

Kol prekybos ir pramogų centro atstovai aiškina, kaip operatyviai išvažiuoti iš automobilių stovėjimo aikštelės, kauniečiai kol kas tebestovi eilėse. Trečiadienį, apie 14 val., vairuotojai socialiniame tinkle pasidalijo aikštelėje besidriekiančios spūsties nuotrauka. „Akropolis“ vienas kamštis“, – teigė stojantį eismą užfiksavusi moteris, pridūrusi, kad srautas pradėjo judėti pralaukus geras 15 minučių.

„Akropolyje“ trečiadienio popietę formuojasi spūstis / „Facebook“ grupės „Kur stovi policija Kaune“ nuotr.

„Kas vyksta Kaune“ primena, kad nauja parkavimo sistema prekybos ir pramogų centro „Akropolis“ automobilių stovėjimo aikštelėje oficialiai pradėjo veikti nuo rugsėjo 16 d. Keturias valandos per parą nemokamos, tačiau nuo penktosios valandos stovėjimas aikštelėje apmokestinamas.

Keturių nemokamų stovėjimo valandų tvarka Kauno „Akropolyje“ taikoma nuo 2016 m., bet iki šiol už papildomą laiką nebuvo taikomas mokestis. Naują tvarką užtikrina kontrolės sistema su užkardu – praėjus keturioms valandoms, dvi kitos valandos kainuoja po 1 eurą, kiekviena vėlesnė valanda – po 2 eurus.

24 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Paaiškėjo su koronavirusu kovojančių Kauno klinikinės ligoninės medikų tyrimų rezultatai

Šeštadienio vakaro statistika: Lietuvoje nustatyta dar 12 koronaviruso atvejų

Sekmadienį suksime laikrodžius: įvedamas vasaros laikas

Grasūs reperiai siūlo mainus: albumas į respiratorius Kauno medikams

A. Veryga: iš Kinijos atgabentų medicinos priemonių turėtų pakakti trims mėnesiams

Liūdna žinia: koronavirusas Lietuvoje pareikalavo 7-osios gyvybės

Kauno Infekcinių ligų klinikos vadovė paaiškino, kodėl vienkartiniai kostiumai buvo saugojami maišuose

Iš Anglijos į Lietuvą grįžęs pilietis surengė pobūvį: trims jo dalyviams patvirtintas koronavirusas

Tragiška avarija Kauno rajone: vertėsi nuo kelio nulėkęs automobilis – žuvo žmogus

Gaisras Šilainiuose – atvira liepsna užsidegė medinis namas (papildyta)