Kauno rajone tragiškai miręs vyras – buvęs Lietuvos rinktinės futbolininkas

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Policijai antradienio rytą pranešus sausą informaciją apie Ramučiuose rastą vyro kūną, aiškėja daugiau detalių apie naktį įvykusią tragediją. Kauno futbolo klubas „Inkaras“ pranešė, kad mirė buvęs klubo ir Lietuvos rinktinės žaidėjas Artūras Rimkevičius.

„Šią naktį tragiškai žuvo Artūras Rimkevičius, buvęs vienas geriausių FC „Inkaras“ žaidėjų. Reiškiame užuojautą“, – įsibėgėjus antradienio rytui savo „Facebook“ puslapyje paskelbė futbolo klubas „Inkaras“.

Primename, kad Kauno apskrities vyriausiasis policijos komisariatas šiandien pranešė apie rugsėjo 24 dieną, 0.45 val. Kauno rajone, Ramučių kaime rastą mirusio vyro kūną.

1983 m. gimusio A. Rimkevičiaus palaikai aptikti namo pavėsinėje, kūnas buvo su šautine žaizda galvoje. Šalia lavono rastas ir paimtas nelegaliai laikomas pistoletas. Įtariama, kad vyras nusižudė.

A. Rimkevičius – buvęs Lietuvos futbolininkas, rungtyniavęs puolėjo arba atakuojančio saugo pozicijoje. Per savo karjerą jis profesionaliai žaidė Lietuvos, Latvijos, Suomijos, Graikijos ir Brunėjaus klubuose.

2012-ųjų sezoną įmušęs 35 įvarčius, A. Rimkevičius buvo rezultatyviausias LFF A Lygos žaidėjas, pagerinęs visų laikų Lietuvos futbolo rekordą. Tais pačiais metais puolėjas išrinktas geriausiu Lietuvoje žaidžiančiu futbolininku. 2014 m. žaisdamas už Kauno „Stumbrą“ A. Rimkevičius tapo rezultatyviausiu LFF I lygos žaidėju, pirmenybėse pelnydamas 23 įvarčius.

Įspūdingas ir futbolininko komandinių titulų kraitis. 2005 jis iškovojo Lietuvos futbolo taurę, 2006 m. žaisdamas už „Metalurgs Liepāja“ laimėjo Latvijos futbolo taurę, o 2007 m. atstovaudamas klubui „Kaunas“ tapo A Lygos laimėtoju. 2010 m. su Lietuvos rinktine A. Rimkevičius iškovojo Baltijos taurę.

19 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno rajone rastas apiręs žmogaus kūnas

Vienybės aikštėje stipraus vėjo neatlaikė kaštonas

Šalyje nustatyti 5 nauji susirgimai koronavirusu

Varpo gatvę sekmadienio rytą sudrebino sprogimas

Valstybė už 17 mln. eurų mokys dirbtinį intelektą lietuvių kalbos

Paviešintas avarijos Kauno centre vaizdo įrašas: čia bus žiedas, pristabdyk

A. Kubilius ir R. Karbauskis kibo vienas kitam į atlapus dėl karantino

Kauno autobusų ir troleibusų vairuotojai šeštadienį susidūrė su keblumais

Nuo pirmadienio - atnaujinta tvarka parduotuvėse, paslaugų ir laisvalaikio vietose

Saviizoliacijos reikalavimą įmanoma apeiti, bet už tai gresia baudžiamoji atsakomybė