Po „Red Bull“ muilinių lenktynių – nepatenkintų Žaliakalnio gyventojų raštas savivaldybei

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praėjusį savaitgalį praūžus „Red bull“ muilinių lenktynėms ne visi liko patenkinti. Po renginio į Kauno miesto savivaldybės administraciją kreipėsi Žaliakalnio gyventojai.

„Red Bull“ muilinių lenktynės vyko ant Parodos g. kalno. Žaliakalnio gyventojai skundą pateikė dėl automobilių parkavimo Kauno Ąžuolyno parke renginio metu.

„Renginyje dalyvavę sąmoningi piliečiai ir Žaliakalnio gyventojai užfiksavo pažeidimus: renginio metu automobiliai buvo parkuojami Ąžuolyno parko prieigose, taip pat ant šaligatvių ar tiesiog parko teritorijoje ant žolės tarp medžių; automobiliais buvo užtvindytos Žaliakalnio gatvės, esančios netoli K. Petrausko g.; automobiliai buvo parkuojami ir ant šaligatvių. Daug sunkiasvorės technikos (sunkvežimių, autobusų) buvo sustatyta tiesiog ant parko vejos“, – skunde rašė Žaliakalnio gyventojai

Gyventojai tokiu būdu nori išreikšti susirūpinimą ir mano, kad organizatoriai taip išreiškė nepagarbą ne tik Kauno miesto Ąžuolyno parkui, bet ir Kauno apskrities viešosios bibliotekos skyriui, kurio prieigose buvo sustatyti kilnojamieji tualetai.

„Kokiu tikslu tuomet uždaromos gatvės, jeigu jų paskirtis nebuvo išnaudojama bent jau biotualetų pastatymui, kas sudarytų patogesnes galimybes tiek juos transportuoti, tiek išvalyti teritoriją po renginio“, – rašte klausė gyventojai.

Dėl šio skundo „Kas vyksta Kaune“ redakcija susisiekė ir su lenktynių organizatoriumi „Red Bull“. Jų teigimu visas renginys buvo surengtas sklandžiai, laikantis taisyklių ir gavus visus reikiamus leidimus.

„Visų renginyje naudotų objektų statymo vietos buvo suderintos su savivaldybe (maisto tralai, pakylos, higienos zona (WC), visos pakylos ir pati trasa. Prieš renginį, kartu su miesto savivaldybe, buvo išplatinti pranešimai žiniasklaidai apie laukiančius eismo pakeitimus mieste ir kitą reikalingą informaciją, susijusią su renginiu.

Automobilius, kurie buvo statomi pažeidžiant kelių eismo taisykles, turėjo fiksuoti policios pareigūnai ir atitinkamai reaguoti įspėjant pažeidėjus“, – į skundą atsakė lenktynių organizatoriai.

Primename, kad 2006 m. Kauno ąžuolyno parkas įtrauktas į Lietuvos Respublikos nekilnojamųjų kultūros vertybių registrą. Ąžuolynas priskirtas Europos gamtai svarbių teritorijų tinklui „Natura 2000″.

65 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauniečiai įspėja: kamštis ties Giraite formuojasi dėl vairuotojų gerumo

„Žalgirį“ palieka priešininkų tinklelius plėšęs snaiperis

Garsios Kauno medikų šeimos tragedija: į laisvę išėjęs sūnus vėl klimpsta sunkiuose nusikaltimuose

Tiesioginė transliacija: Zapyškio bažnyčios pristatymas su šv. Mišiomis ir šventinis koncertas

Kauno policininko D. Karaluko korupcijos byloje įtarimai pareikšti 20-iai asmenų

Barselonoje iškilmingai pristatytas Š. Jasikevičius: mano filosofija nesikeis

Paskui Š. Jasikevičių į Barseloną išvyksta ir dar trys Kauno „Žalgirio“ trenerių štabo nariai

Netoli naujojo Amalių tunelio – motociklo ir lengvojo automobilio susidūrimas (papildyta)

Tiesioginė transliacija: Valstybės dienos koncertas ir „Tautiška giesmė“ Vienybės aikštėje

Valstybės dienos proga - trispalvė iš drifto dūmų Kauno pilies žiede