Kasmetinės „Šančinės“ nepamiršo ir gražios iniciatyvos – Kas vyksta Kaune

Kasmetinės „Šančinės“ nepamiršo ir gražios iniciatyvos

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.

Šeštadienį vyks kasmetinė kultūros šventė „Šančinės“, kurioje atsiskleis kasdieniški rajono gyventojų ritualai.

Rugsėjo 21 d. „Šančinės“ vyks Nemuno pakrantėje, rajono gyventojai maloniai kviečia ir atskleidžia viso renginio programą.

„Šančinės“ prasidės 12 val. ekskursija „Nemuno keliu“ su Rolanda Girskiene. Pradžia prie Geležinkelio tilto stotelės ir ši ekskursija truks 2 val.

Šventės metu bus galimybė aptarti „Sienos“ meną bendruomenei su Vyteniu Jaku (Kranto al. 4, Autoserviso tvora) ir apžvelgti Audros Fiserienės tapybos darbų parodą (Kranto al. 14).

Netruks ir fizinės veiklos. Pliaže mankštą su kamuoliais ir kitaip ves Goda Karbonskytė ir Artūras Zinkovskis.

13 val. 00 min. prasidės „Paplūdimio biblioteka“. Šventės svečiai čia turės galimybę mainytis savo atsineštais žaislais ir knygomis. Tuo pat metu vyks „3D“ piešimas, laimės ratas ir kiti smagumai suplanuoti Šančių bibliotekos. Bibliotekos lankytojus linksmins prie pliažo grosiantis folklorinis ansamblis „Bočiai“.

Ant Nemuno krantinėje esančių tvorų bus eksponuojama Dariaus Petrulio ir Dariaus Batulevičiaus foto paroda su Kauno paveikslų galerija. Pakrantėje išvysime ir Mindaugo Jankausko – Fėjos tapybos darbų parodą.

„Šančinės“ neapseis ir be gražios iniaciatyvos – upės ir pakrantės švarinimo akcijos „River Cleanup“. Organizatoriai atskleidžia, kad ši iniciatyva tarptautinė, todėl pasirinktas pavadinimas anglų kalba.

16 val. Kranto XX-osios g. prie 17-to namo muziejus, folklorinis ansamblis „Sūduva“ dovanos koncerta visiems renginio svečiams.

„Šančinių“ programa. / Organizatorių plakatas.

Organizatoriai maloniai kviečia ir primena, kad reikia pasirūpinti užkandžiais ne tik sau, bet ir kaimynui.

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on email
Rekomenduojami video
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA