Kauno „Akropolyje“ – virtualios realybės ir interaktyvių pramogų renginys – Kas vyksta Kaune

Kauno „Akropolyje“ – virtualios realybės ir interaktyvių pramogų renginys

Organizatorių nuotr.

Atnaujintoje Kauno „Akropolio“ laisvalaikio erdvėje jau verda gyvenimas. Rugsėjo 21–22 dienomis kauniečiai kviečiami į „Kosminę odisėją”, į visai šeimai skirtų išmaniųjų dirbtuvių ir interaktyvių pramogų savaitgalį. Čia bus galima iš arčiau susipažinti su robotais-transformeriais, 3D spausdintuvais, virtualia realybe (VR) ir net išbandyti NASA simuliatorių, kuris naudojamas ruošiant pilotus ir astronautus nesvarumo būsenai.

Kosminė kelionė – su nauja šukuosena ir NASA treniruokliu

O kokia gi kosminė kelionė be pasiruošimo? Pasidaryti fantastines šukuosenas mažuosius „Kosminės odisėjos“ dalyvius pakvies grožio meistrai, o „360º slow motion“ studija padės įamžinti naują įvaizdį su 360 laipsnių besisukančia kamera.

Virtualius nuotykius leis patirti ir dviračių lenktynės kosmose – VR technologija paremta interaktyvi pramoga. Na, o patys narsiausi galės išbandyti savo jėgas besivartydami NASA trijų dimensijų sūpynėse.
Tarp kvapą gniaužiančių pramogų paragauti kosmonautų maistu – liofilizuotų vaisių ir daržovių – kvies „Super Garden“, o „Formosa“ siūlys pasistiprinti kosminiais kokteiliais „Galaxy drinks”.

Tarp daugybės pramogų – robotai-transformeriai ir 3D technologijos

Robotai – vaikų labai mėgstama, smagi, ateities pasaulyje reikalingas kompetencijas ugdanti pramoga. Todėl su svečiais ne tik sveikinsis robotai-transformeriai, bet ir edukaciniai LEGO robotai. Juos iš ar
iau pamatyti bei išbandyti varžytuvėse bus galima „Robotikos akademijos“ bei KTU Jaunųjų kompiuterininkų mokyklos stenduose.

Japoniškų žaislų parduotuvė „Japoko“ būsimiems išradėjams suteiks galimybę pažaisti su „LaQ“ konstruktoriais ir dalyvauti išmaniųjų žaidimų dirbtuvėse. Įvairaus amžiaus vaikai taip pat galės dalyvauti raketų dekoravimo dirbtuvėse.

Vyresnius „Kosmoso odisėjos“ lankytojus LEMONA elektronika kvies pamatyti, kaip gimsta 3D objektai, ir patiems sudalyvauti dirbtuvėse, kurių metu vaikai galės patys kurti objektus su 3D pieštukais.

Beribėse erdvėse – vaikų pilotuojami erdvėlaiviai

Kauno Akropolio laisvalaikio ir pramogų erdvėje įskūrusios X PRAMOGOS

parodos metu vaikus kvies praleisti laiką viename iš naujausių virtualios realybės produktų FLYER. Tai virtualios realybės simuliatorius, kuriame ne tik sėdėsite ir stebėsite trumpametražinį filmuką, bet judesio ir vėjo efektų pagalba jausitės kaip tikrame atrakcione! Galėsite papilotuoti erdvėlaivį beribiame, dar neištirtame kosmose, taip pat susikauti su iš kosmoso atkeliavusiais robotais. FLYER atrakcionas yra skirtas ir mažiems ir dideliems. Svarbiausia, kad būtų užtektinai noro ir drąsos patirti visus įspūdžius.

Nemokamas renginys vyks 3 a., laisvalaikio ir restoranų erdvėje. Šeštadienį ir sekmadienį pramogos vyks nuo 12 iki 18 valandos.
 

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on reddit
Share on email
Rekomenduojami video
Susijusios naujienos
Naujausios žinios
EismAS
112
Laisvalaikis
KULTŪRA
Verslas
Mokslas ir IT
SPORTAS
POLITIKA
 1. Konkurso pavadinimas: „Mieliausio augintinio rinkimai“.
 2. Konkurso organizatorius: MB „KAS VYKSTA“.
 3. Konkurso rėmėjas: KG VET ir QUATRO maistas augintiniams.
 4. Konkursas „Mieliausio augintinio rinkimai“ vyksta 2021 05 03 – 2021 05 30
  • Augintinių nuotraukas galite siųsti 2021 05 03 – 2021 05 16
  • Pirminis balsavimas už visus augintinius vyks: 2021 05 16 – 2021 05 23
  • Finalinis balsavimas už daugiausia balsų surinkusius dalyvius (10 augintinių) vyks 2021 05 24 – 2021 05 30
 5. Prizas skiriamas vienam asmeniui, nepriklausomai nuo to, kiek nuotraukų įkels.
 6. Pagrindinių prizų laimėtojai bus paskelbti 2021 m. gegužės mėn. 30 d.
 7. Dešimt dalyvių, surinkę daugiausiai balsų, bus apdovanoti rėmėjo QUATTRO šunų ir kačių maistu.
 8. Prizai:
  • Šunų kategorija:
   • 1 vieta. Šunų maistas – 60 kg.
   • 2 vieta. Šunų maistas – 30 kg.
   • 3 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Šunų maistas – 10 kg.
  • Kačių kategorija:
   • 1 vieta. Kačių maistas – 30 kg.
   • 2 vieta. Kačių maistas – 20 kg.
   • 3 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 4 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
   • 5 vieta. Kačių maistas – 10 kg.
 9. Specialus prizas įsteigtas MB „KAS VYKSTA“
 10. Dėl prizų atsiėmimo QUATTRO susisieks su konkurso dalyviais jų nurodytais kontaktais.
 11. Konkurso dalyvis norėdamas dalyvauti konkurse turi pateikti šiuos duomenis: Vardas, Pavardė; El. paštas; Kontaktinis telefono numeris; Augintinis: Šuo / katė / kitas.
 12. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad būtų talpinamos ir viešai skelbiamos nuotraukos. Konkurse dalyvauja tik augintinių nuotraukos.
 13. Konkurse dalyvaujantys dalyviai sutinka, kad jų atsiųsta video medžiaga su augintiniais būtų naudojama portalo rengiamoje medžiagoje ir viešinama, tačiau konkurso balsavime nedalyvauja.
 14. Už „Mieliausio augintinio rinkimai” galima balsuoti spaudžiant balsavimo mygtuką. Balsų kiekis yra ribojamas. Iš vieno IP adreso leidžiama balsuoti 10 kartų per parą. Nustačius sukčiavimo atvejį, pasiliekama teisė pašalinti dalyvį ir anuliuoti balsus be perspėjimo.
 15. Tais atvejais kai nepavyksta pateikti nuotraukos per balsavimo formą, galima nuotrauką ir aprašymą siųsti el.paštu konkursas@kasvyksta.lt
 16. Jei atsiunčiamos kelios augintinio nuotraukos, redakcija pasilieka teisę balsavimui teikti vieną nuotrauką savo nuožiūra.
 17. Balsuodamas skaitytojas suteikia konkurso organizatoriui teisę tvarkyti IP adresą konkurso laimėtojo nustatymo ir sąžiningo balsavimo užtikrinimo tikslu.
 18. Kilus įtarimui, kad yra sukčiaujama siekiant surinkti kuo daugiau balsų, redakcija pasilieka teisę pašalinti sukčiaujantį dalyvį iš konkurso.
 19. Konkursas skirtas asmenims ne jaunesniems nei 16 metų.
 20. Konkurso dalyviai ir balsuojantys įsipareigoja laikytis konkurso taisyklių.
 21. Konkurso dalyvis supranta, kad anketoje minimų duomenų pateikimas, jų naudojimas ir viešas skelbimas konkurso metu yra būtina dalyvavimo konkurse sąlyga. Konkurso dalyvis sutinka, kad jo pateikti duomenys būtų publikuojami, viešai skelbiami ir kitaip naudojami dalyvavimo konkurse ir jo laimėtojų nustatymo tikslu. Konkurso dalyviai turi teisę bet kuriuo metu susipažinti su tvarkomais jų asmens duomenimis ir reikalauti juos ištaisyti ar sunaikinti. Dalyviui pareikalavus sunaikinti tvarkomus jo asmens duomenis, dalyvis praranda galimybę toliau dalyvauti konkurse.
 22. Konkurso organizatorius arba rėmėjas pasilieka teisę keisti konkurso taisykles iš anksto viešai apie tai portale KAS VYKSTA informavus dalyvius ir balsuojančius už juos.