J. Arlauskaitei-Jazzu Vokietijoje atlikta operacija vos nesibaigė daug liūdniau – Kas vyksta Kaune

J. Arlauskaitei-Jazzu Vokietijoje atlikta operacija vos nesibaigė daug liūdniau

delfi.lt 2019/09/05 13:19
D. Beržinio nuotr.

Neseniai kelis koncertus dėl sveikatos atšaukusi Justė Arlauskaitė-Jazzu sveiksta po Vokietijoje jai atliktos operacijos. Atlikėjai užsienyje operuotos balso stygos.

J. Arlauskaitės-Jazzu prodiuserio Lauro Lučiūno teigimu, procedūra atlikta sėkmingai ir jau po mėnesio dainininkę vėl turėtume išvysti scenoje. O kol kas jai gydytojai nurodė saugoti balso stygas ir kuo daugiau tylėti.

„Buvome išsigandę, nes vos per plauką neprireikė gerokai rimtesnės intervencijos, tokiu atveju Justei būtų reikėję net pusmetį tylėti. O dabar viskas paprasčiau, balso stygų operacija pavyko ir po reabilitacijos jau spalį ji galės pasirodyti scenoje“, – DELFI sakė L. Lučiūnas.

Pati J. Arlauskaitė ketvirtadienį feisbuke pranešė, jog mėnesį bus pasiekiama tik trumposiomis žinutėmis, internetu ir el.paštu. „Būsiu retai pasiekiama, bet būsiu. Ačiū, myliu ir susitiksim už mėnesio“, – rašė viena populiariausių šalies atlikėjų.

Pasak L. Lučiūno, ši operacija buvo planuota, todėl tikisi, kad Justė greitai pasveiks. Netrukus planuojamas jos koncertinis turas, todėl tikimasi, jog Jazzu į sceną grįš su dar didesne jėga.

Daugiau naujienų skaitykite čia.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA