Troleibuse prie Kauno klinikų – įžūli vagystė

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauniečiai pasidalino vaizdo įrašu, kuriame užfiksuoti vaizdai, kaip policija užblokavo troleibusą, kuriame, kaip paaiškėjo, sulaikyti trys vagišiai. Dėkojame skaitytojams už pilietiškumą ir pasidalinimą medžiaga, kuri įrodo, kad policija Kaune – nesnaudžia.

Rugsėjo 4 d. apie 19.40 val. Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnai sulaukė pranešimo, apie Kaune, Žeimenos g., iš merginos (gim. 1999 m.) galimai pavogtą nešiojamą garso kolonėlę.

Kaip skelbiama pranešime, pareigūnams nuvykus į įvykio vietą nukentėjusioji apibūdino asmenis, kurie galimai pasisavino jai priklausantį daiktą ir pasišalino.

Pagal nurodytus asmenų požymius ir galimą jų pasišalino kryptį, policijos pareigūnai surado apibūdinimą atitinkančius tris jaunuolius, gimusius 1997 m., 2002 m. ir 2003 m., kuriuos pristatė į policijos komisariatą.

Kauno apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kauno miesto Žaliakalnio policijos komisariato pareigūnai aiškinasi šio įvykio aplinkybes.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

25 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno „Žalgiris“ pergalingai baigė pasirodymą Turkijoje

Istorinis pasaulio lietuvių kongresas: sutelkti tėvynės labui

Kauno centre įsibėgėjo savadarbių muilinių lenktynės

Skaitytojai: Laisvės alėjos pėsčiųjų zona tapo didele parkavimo aikštele

Pravieniškėse – pavojingos linksmybės, kuriose dalyvauja net 90 proc. kalinių

Fiksuoja skaitytojai: Eiguliuose „zuikiu“ važiuodami vaikai rizikuoja savo gyvybėmis

„Nestlé“ stoja į kovą su klimato kaita: populiarins net subalansuotą mitybą

Kauno karas su rajonu: palygino su Lotynų Amerikos miestų raida

Sulaikytas namie smurtavęs jaunuolis užpuolė ir pareigūną

Šeštadienį Kauno padangę sudrebino šviesų ir garso festivalis