Į butą netoli Kauno įsibrovę vagys surengė puotą

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Trečiadienio naktį neįprastas įvykis užfiksuotas Jonavoje. Į butą įsibrovę ir vertingų daiktų ieškoję du vyriškiai čia atrado alkoholio atsargas, kurioms nesugebėjo atsispirti.

Kaip šiandien informavo Kauno apskrities priešgaisrinė gelbėjimo valdyba, trečiadienį, pusvalandis po vidurnakčio gautas Kauno apskrities policijos budėtojo pranešimas, kad reikia pagalbos patekti į Chemikų g. 53 esantį butą.

Atvykus ugniagesiams, pastatytos kopėčios ir policijos pareigūnai pro langą pateko į pirmame aukšte esantį butą. Viduje sulaikyti du 30 ir 34 metų amžiaus asmenys.

Kaip rašo „Jonavos žinios“, policiją iškvietė Chemikų gatvės daugiabučio gyventoja, kaimyniniame bute išgirdusi triukšmą. Esą du plėšikai, išdaužę pirmo aukšto langą, pateko į butą ir ieškojo vertingų daiktų. Tiesa, tamsoje judėti po būstą sekėsi sunkiai, tad vagišiai įsijungė šviesą, o aptikę barą su alkoholiu, nusprendė atsargas suvartoti.

„Atvykus pareigūnams, tyliai, kaip pelės buvo viduj, laukė, kol jie išvažiuos. Taip ir būtų nutikę, bet iš kiemo pusės, prie išdaužto lango, paliko kėdę, taip patys save išduodami. Atvykę ugniagesiai gelbėtojai pastatė kopėčias ir įleido pareigūnus. Jie, netikėdami, kad viduje ką nors ras, nustebo radę du veikėjus ir juos sulaikė“, – „Jonavos žiniomis“ pasakojo moteris.

Jonavos rajono PK duomenimis, pradėtas ikiteisminis tyrimas įvykio aplinkybėms nustatyti, du vyrai sulaikyti 48 valandoms dėl pasikėsinimo įvykdyti vagystę.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno „Žalgiris“ pergalingai baigė pasirodymą Turkijoje

Istorinis pasaulio lietuvių kongresas: sutelkti tėvynės labui

Kauno centre įsibėgėjo savadarbių muilinių lenktynės

Skaitytojai: Laisvės alėjos pėsčiųjų zona tapo didele parkavimo aikštele

Pravieniškėse – pavojingos linksmybės, kuriose dalyvauja net 90 proc. kalinių

Fiksuoja skaitytojai: Eiguliuose „zuikiu“ važiuodami vaikai rizikuoja savo gyvybėmis

„Nestlé“ stoja į kovą su klimato kaita: populiarins net subalansuotą mitybą

Kauno karas su rajonu: palygino su Lotynų Amerikos miestų raida

Sulaikytas namie smurtavęs jaunuolis užpuolė ir pareigūną

Šeštadienį Kauno padangę sudrebino šviesų ir garso festivalis