Autobusų vežėjai pasiruošę sugrįžusiems keleiviams – Kas vyksta Kaune

Autobusų vežėjai pasiruošę sugrįžusiems keleiviams

„Kautra“ nuotr.

Prasidėjus naujiems mokslo metams didelė dalis jaunimo pradeda kursuoti tarp Kauno ir Vilniaus. Užsitęsus geležinkelio atkarpos Kaunas – Palemonas darbams autobusų vežėjai teigia pasiruošę padidėjusiam keleivių srautui atkarpoje tarp sostinės ir Kauno.

No images found.

„Ši vasara mums buvo rekordinė Kaunas – Vilnius kryptimi. Uždarius atkarpą Kaunas – Palemonas keliauti į Vilnių traukiniu keleiviams nėra itin patrauklu. Rezultatai džiugina, mūsų apskaičiavimais keleivių šią vasarą sostinės kryptimi sulaukėme 47% daugiau. Manau, kad ir rudenį tendencijos išliks tos pačios, ypač kai sugrįžta į mokslus studentai“, – pasakojo „Kautros“ marketingo vadovas Mindaugas Sakalauskas.

Anot vežėjų jei ankstesniais metais dalyje reisų į Vilnių važiuodavo ir mažesni autobusai, tai šį pusmetį jų nebeliko – į sostinę ir atgal kursuoja dideli 50 vietų bei dviaukščiai autobusai.

„Šį rudenį keleivius į Vilnių vežame tik dideliais vieno aukšto autobusais bei trimis dviaukščiais. Matome pirmomis dienomis didelius keleivių srautus ir darome viską, kad patenkintume poreikį“, – pasakojo M. Sakalauskas.

Anot vežėjų atstovo populiariausios savaitės dienos keliaujantiems iš ir į sostinę yra penktadienis, sekmadienis ir pirmadienis.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA