Minią pramogų ir nuolaidų medžiotojų sutraukė „Topo centro“ parduotuvės atidarymas Kaune

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Naujos kartos technikos parduotuvės atidarymas Kauno „Akropolyje“ sutraukė minias smalsuolių ir pirkėjų. Vieni troško išbandyti dar nematytas pramogas, kiti ieškojo galimybių įsigyti namų techniką vos už pusę kainos.

Populiariausi pasiūlymai, neabejotinai, buvo prekės su 50 proc. nuolaida, jas pirkėjai skubėjo įsigyti pirmiausiai. Ne mažiau geidžiamos buvo ir vaišės – saldėsiai „Cake pops“.

Norintys ne tik apsipirkti, bet ir pasigražinti, visą penktadienį ir šeštadienį naudosis nemokamomis pirkėjams skirtomis barzdaskučių ir šukuosenos meistrų paslaugomis – šios srities profesionalai „Topo centras“ parduotuvėje demonstruos grožio technikos galimybes.

Naujas „Topo centras“ Kauno „Akropolyje“ / R. Tenio nuotr.

Apsilankiusiems naujoje parduotuvėje netruks aktyvių pramogų: specialiame slalome bus galima išbandyti populiariausius paspirtukus, iššūkių mėgėjai laipiojimo treniruokliu bandys užlipti į legendinį 400 metrų aukščio pastatą Niujorke – Empire State Building, dalyvių rezultatus fiksuos išmaniosios apyrankės.

Daugelis net neįsivaizduoja, kaip sparčiai organizmas degina energiją, kuomet žaidžiami intensyvūs virtualios realybės žaidimai. Todėl bus surengtas žaidimas-eksperimentas, kurio metu dalyviams bus uždėtos pulsą matuojančios apyrankės, rodančios kaip smarkiai dirba širdis žaidžiant ir kiek kalorijų galite sudeginti smagiai pramogaudami namie. O įprastų kompiuterinių žaidimų mėgėjams sekmadienį bus rengiamas gaming turnyras.

Naujas „Topo centras“ Kauno „Akropolyje“ / R. Tenio nuotr.

Visą vasaros palydėtuvių savaitgalį – rugpjūčio 30 – rugsėjo 1 dienomis – naujoje „Topo centras“ parduotuvėje Kauno „Akropolyje“ galios gausybė specialių nuolaidų, vyks loterija, produktų pristatymai ir įdomios degustacijos, skirtos visai šeimai.

11 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

„Žalgirio“ trenerio namuose jau kvepia Kalėdomis: papuošti eglės viršūnę kopėčių neprireikė

Klaipėdoje rastos negyvos mergytės tyrimas: mergytės motina papasakojo apie nužudymą

Policijos tyrėjai patvirtino progimnazijos Šilainiuose versiją: siautėjo vienas vyras

Kauno Vinco Kudirkos viešojoje bibliotekoje prasideda skaitymai su šunimi

Naujausi reitingai: „valstiečiai“ smunka, aiškėja, kas juos pakeis

Švenčių proga – išankstinė dovana iš SEL

Įsigalioja svarbus draudimas žvejams mėgėjams

Sulaikyti Kauno ūkininkai, bandę sukčiauti šimtatūkstantinėmis ES lėšomis

Sportinio lėktuvo katastrofa Kauno priemiestyje: pilotas bandė išvengti didesnės tragedijos?

Pažeidimų nerado – Zapyškio betoną gelbės želdiniais