Minią pramogų ir nuolaidų medžiotojų sutraukė „Topo centro“ parduotuvės atidarymas Kaune

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Naujos kartos technikos parduotuvės atidarymas Kauno „Akropolyje“ sutraukė minias smalsuolių ir pirkėjų. Vieni troško išbandyti dar nematytas pramogas, kiti ieškojo galimybių įsigyti namų techniką vos už pusę kainos.

Populiariausi pasiūlymai, neabejotinai, buvo prekės su 50 proc. nuolaida, jas pirkėjai skubėjo įsigyti pirmiausiai. Ne mažiau geidžiamos buvo ir vaišės – saldėsiai „Cake pops“.

Norintys ne tik apsipirkti, bet ir pasigražinti, visą penktadienį ir šeštadienį naudosis nemokamomis pirkėjams skirtomis barzdaskučių ir šukuosenos meistrų paslaugomis – šios srities profesionalai „Topo centras“ parduotuvėje demonstruos grožio technikos galimybes.

Naujas „Topo centras“ Kauno „Akropolyje“ / R. Tenio nuotr.

Apsilankiusiems naujoje parduotuvėje netruks aktyvių pramogų: specialiame slalome bus galima išbandyti populiariausius paspirtukus, iššūkių mėgėjai laipiojimo treniruokliu bandys užlipti į legendinį 400 metrų aukščio pastatą Niujorke – Empire State Building, dalyvių rezultatus fiksuos išmaniosios apyrankės.

Daugelis net neįsivaizduoja, kaip sparčiai organizmas degina energiją, kuomet žaidžiami intensyvūs virtualios realybės žaidimai. Todėl bus surengtas žaidimas-eksperimentas, kurio metu dalyviams bus uždėtos pulsą matuojančios apyrankės, rodančios kaip smarkiai dirba širdis žaidžiant ir kiek kalorijų galite sudeginti smagiai pramogaudami namie. O įprastų kompiuterinių žaidimų mėgėjams sekmadienį bus rengiamas gaming turnyras.

Naujas „Topo centras“ Kauno „Akropolyje“ / R. Tenio nuotr.

Visą vasaros palydėtuvių savaitgalį – rugpjūčio 30 – rugsėjo 1 dienomis – naujoje „Topo centras“ parduotuvėje Kauno „Akropolyje“ galios gausybė specialių nuolaidų, vyks loterija, produktų pristatymai ir įdomios degustacijos, skirtos visai šeimai.

11 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kauno „Žalgiris“ pergalingai baigė pasirodymą Turkijoje

Istorinis pasaulio lietuvių kongresas: sutelkti tėvynės labui

Kauno centre įsibėgėjo savadarbių muilinių lenktynės

Skaitytojai: Laisvės alėjos pėsčiųjų zona tapo didele parkavimo aikštele

Pravieniškėse – pavojingos linksmybės, kuriose dalyvauja net 90 proc. kalinių

Fiksuoja skaitytojai: Eiguliuose „zuikiu“ važiuodami vaikai rizikuoja savo gyvybėmis

„Nestlé“ stoja į kovą su klimato kaita: populiarins net subalansuotą mitybą

Kauno karas su rajonu: palygino su Lotynų Amerikos miestų raida

Sulaikytas namie smurtavęs jaunuolis užpuolė ir pareigūną

Šeštadienį Kauno padangę sudrebino šviesų ir garso festivalis