„Momo grill“ Kaune švenčia pirmąjį gimtadienį: „Kauniečiai mus pamilo nuo pirmo šaukšto“

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Jau metus laiko Karaliaus Mindaugo prospekte pro buvusios spirito gamyklos langus sklinda išskirtinai jauki šviesa – tai visų pamėgtas restoranas „Momo grill“, atnešęs naujos gyvybės ne tik Nemuno krantinei, bet ir visam Kauno gastronominiam pasauliui. „Metų proga norime padėkoti ir pakviesti praleisti šventinį savaitgalį kartu“, – šypsosi restorano vadovė Modesta Štarolytė ir mielai sutinka pasišnekėti apie tai, kaip „Momo grill“ Kaune sekėsi per šiuos metus.

Geriau būti mylimiausiu, nei geriausiu

Nors „Momo grill“ ne kartą pateko tarp Kauno ar net visos Lietuvos geriausių restoranų, restorano komanda drįsta ištarti, kad kartais – net ne tai svarbiausia. „Kaunas mus išmokė, kad didesnė vertybė už buvimą tobuliausiu yra galimybė būti mylimiausiu. Tokiais nuolatos ir siekiame būti, – pasakoja M. Štarolytė. – Norime suderinti malonaus aptarnavimo ir visiško atsipalaidavimo galimybes. Tai jau įvertino mūsų svečiai, kurie pabrėžia, kad „Momo grill“ gali jaustis išskirtinai jaukiai ir laisvai. Žinoma, per pirmuosius metus buvo ir ne vienas iššūkis, tačiau už tai labiausiai ir norime padėkoti mūsų svečiams, kurie verčia mus būti geresniais“.

Stebins ir toliau

„Momo grill“ vizitinė kortelė – vienu geriausių virtuvės šefų Lietuvoje tituluojamas Vytautas Samavičius bei jam ne ką mažiau nusileidžiantis šefas Donatas Lukoševičius. „Kur benuvyktumėte: į Kauną ar į Klaipėdą, galite būti tikri, kad atrasite jūsų pamiltą „Momo grill“ braižą. Kadangi daug gaminame iš sezoninių produktų, meniu visada rasite ir malonių naujienų“, – atrasti skonių pasaulį intriguoja šefai. „Rudens sezono laukiame ypatingai: kadangi esame grilio restoranas, jis suteikia nuostabų gėrybių pasirinkimą skrudinimui“.

Kauniečiai – drąsūs ragautojai

Pasiteiravus, kokius patiekalus per metus labiausiai pamilo kauniečiai ir miesto svečiai, visi vieningai pritaria, kad atsakymą rasti sunku. „Kadangi meniu yra labai dinamiškas, niekas nestovi vietoje, labai nelengva vesti tokią „statistiką“. Ko gero, mylimiausi yra būtent grilio patiekalai“, – šypsosi M. Štarolytė.

Dar viena tendencija – vis labiau populiarėjantys vėlyvieji pusryčiai (vadinamasis „branch“): „Tapo madinga savaitgalį pusryčiauti mieste, tai jau tampa masiniu reiškiniu, kuris smagiai šeštadienio ar sekmadienio pradžiai suvienija šeimas ar bendraminčius.“

Kuo „Momo grill“ lankytojus nutebins šiomis dienomis? Nuo patiekalų skirtų dalintis visai šeimai, iki…grilyje ruošto aštuonkojo kojos! „Momo grill“ taria didelį dėkui už tai, kad esate kartu!

Restoraną rasite adresu Karaliaus Mindaugo pr. 18A.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Pamatykite, kaip šiandien atrodo S. Dariaus ir S. Girėno stadiono rekonstrukcija iš viršaus (foto, video)

Už klaidinančią reklamą „Kauno būstams“ paskirta bauda – teisėta

Policijos „trikojai“ kaip ant delno: sudarytas žemėlapis, kur gali būti matuojamas greitis

Kauniečius kviečia pristatyti idėjas dėl centrinio pašto pastato panaudojimo

Kauno rajone kyla didžiulis logistikos centras

Birštone - klientų apgultis: nusprendusieji pasimėgauti baseinais, gali susidurti su keblumais

L. Kazlauskienė prognozuoja: pradėjus deginti šiukšles, Karmėlava taps negyvenama sala

Kauno nepilnamečių kolonijoje nuteistieji paskelbė bado streiką

Kauno kogeneracinė jėgainė jau degina pirmąsias šiukšles

Dešimtasis festivalis Kaune „Nerk į teatrą“ – tarptautinis kruizas po teatro vandenis