Komercinės patalpos Savanorių prospekte neužleidžia lyderio pozicijų

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Pastaruosius keletą metų Kaune stebimas aktyvus naujų patalpų ir biurų kompleksų augimas. Nuolat kylančius komercinius objektus matome centrinėse miesto gatvėse, pramoninėje Dainavos mikrorajono dalyje, aplink automagistralę Vilnius-Klaipėda bei nuolat augančioje Kauno laisvojoje ekonominėje zonoje (LEZ). Ir vis dėlto, net ir po praėjusiais metais priimto sprendimo apmokestinti automobilių parkavimą Savanorių prospekte, ši vieta išlieka absoliučia lydere Kauno paslaugų ir prekių sektoriuje. 

„Savanorių prospektas visuomet bus pagrindinė Kauno arterija, jungianti miesto centrą su pagrindinėmis šalies ir regiono automagistralėmis bei oro uostu. Intensyvus srautas, didelis matomumas ir strategiškai patogi lokacija visų kitų miesto taškų atžvilgiu lemia nemažėjantį prospekto populiarumą komercinėje Kauno rinkoje“, – sako „NT ministerija“ brokerė Raminta Trakimavičienė. 

Brokerės R. Trakimavičienės teigimu, net ir atsiradus naujų, aukščiausios klasės biurų kompleksų pasirinkimui centre, srautinės vietos savo populiarumo neprarado. Verslo negąsdina ne tik apmokestintas parkavimas, bet ir kartais prastesnė biuro patalpų kokybė. Kiek paradoksalu, tačiau nuo praėjusių metų nekilnojamojo turto ekspertai pastebi, kad į komercines patalpas Savanorių prospekte įmonės grįžta net iš kitų miesto zonų.

„Renkantis patalpas ne kaina ar jų įrengimas, bet būtent vieta yra prioritetas kiekvienai įmonei, vykdančiai paslaugų ar prekybos veiklą. Geras matomumas ir automobilių srautas yra nebūtinas nebent administracines paslaugas teikiančioms arba labai gerai išdirbtą prekės ženklą turinčioms kompanijoms. Dėl šios priežasties, Savanorių prospektas visada buvo strategiškai patraukli vieta verslui“, – sako brokerė R. Trakimavičienė. 

Tiesa, ekspertė pažymi, kad praėjusią vasarą atnaujinta dalies prospekto infrastruktūra, sutvarkyta važiuojamoji dalis, šaligatviai ir dviračių takai yra priežastis, lėmusi netgi dar labiau padidėjusią patalpų paklausą ir, atitinkamai, senos statybos Savanorių prospekto komercinio nekilnojamojo turto rekonstrukcijos bangą. 

„Renovuojami seni patalpų kompleksai pritraukia pakankamai žinomas ir dideles kompanijas net ir nepaisant netolimuose rajonuose įsikūrusių naujų, modernesnių ar net kartais pigesnių verslo centrų.

Puikus to įrodymas per labai trumpą laiką užpildytas „Žaliakalnio terasų“ projektas, didelį susidomėjimą jau dabar turinčios „Kauno baldų“ ir buvusio „Žaliakalnio pasažo“ rekonstrukcijos. Atitinkamai, esant didelei paklausai, jau dabar girdime ir apie planuojamą „Juzės“ bei kitų mažesnių Savanorių prospekto pastatų rekonstrukciją“, – sako R. Trakimavičienė.

1 KOMENTARAS
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Perspėjimas paspirtukų vairuotojams: toliau elgiantis pavojingai - keis eismo taisykles

Rudens orai nenustoja stebinti: po šalnos naktį – 20 laipsnių šiluma

Žalių rodyklių prie „Akropolio” pasigedę vairuotojai: kada užbaigs pradėtą darbą?

Sprendimas Kauno darželyje tėvus privertė sunerimti: pasirinko pigiausią variantą?

Senamiestyje atidengtas paminklas J. Tumui-Vaižgantui

Tarptautinę dieną be automobilio viešasis transportas Kaune veš nemokamai

Minia gerbėjų plūdo susitikti su „Žalgirio“ krepšininkais

Kauno vairuotojai juokiasi: pasiklydo (papildyta)

Kauno klinikų medikė: nuo šio sindromo kas penktas kūdikis miršta

Kaunietei K. Brazauskienei diagnozuotas trečios stadijos vėžys