A1 magistralės rekonstrukcija ties Kaunu: keičiama eismo tvarka, prašo atidumo

DELFI nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Tradiciškai prasidedant rugsėjo didmiesčiuose suintensyvėja eismas. Prie spūsčių prisideda ir kelio darbai. Tebevykstanti grandiozinė A1 kelio rekonstrukcija ties Kauno pareikalaus didelės kantrybės – keičiama eismo tvarka, o darbai persikelia į kitą magistralės pusę.

DELFI primena, kad A1 atkarpos rekonstrukcija prasidėjo nuo „Megos“ mazgo rekonstrukcijos.

„Šiai dienai yra atlikta apie 60 proc. visų darbų. Jau visiškai atlikti elektroninių ryšių iškėlimo, dujotiekio apsaugojimo ir šiluminių kamerų įrengimo darbai. Šiuo metu yra baigiami A1 kelio dešinės pusės dangos bei „Megos“ viaduko kūgių rekonstravimo darbai. Netrukus bus paklotos dangos kairėje kelio pusėje, pabaigti statyti triukšmo užtvarai ir atraminės sienutės ties Vytėnais“, – DELFI teigė Lietuvos kelių direkcijos atstovas Evaldas Tamariūnas.

Savaitgalį iš dalies pakeista eismo tvarka atkarpoje ties „Mega“.

„Eismas vykstant Klaipėdos kryptimi grąžintas į dešinę magistralinio kelio A1 pusę. Tam panaudojama 1 jau įrengto magistralinio kelio juosta bei jungiamieji keliai, einantys šalia naujai nutiestos magistralės. Vykstantiems į Vytėnus bei „Megą“ prašome būti itin atidžius ir laikytis dešinės kelio juostos, kadangi 300 m iki Megos viaduko kelio juostas atskyrė naujai įrengta saugumo salelė. Laiku neužsiėmus dešinės kelio juosto, teks vykti tiesiai Klaipėdos kryptimi, kadangi pasukti į Vytėnus ir „Megą“ nebebus galimybės“, – įspėja E. Tamariūnas.

Tai ne vieninteliai eismo pakeitimai. Jau trečiadienį pokyčių bus dar daugiau. „Trečiadienį eismas vykstantis Vilniaus kryptimi taip pat bus perkeltas į naujai įrengtą dešinę A1 kelio pusę ir tuomet prasidės kairės kelio pusės (kuria šiuo metu vyksta eismas) esamų dangų ardymo ir naujų dangų įrengimo darbai“, – teigia E. Tamariūnas. Tuo pačiu metu Panerių gatvėje vyksta lietaus kanalizacijos, naftos atskirtuvo įrengimo darbai.

„Tai yra I-ojo etapo A1 kelio kapitalinio remonto darbai ir jie nepriskiriami paruošiamiesiems tilto statybos darbams. Darbus Panerių gatvėje planuojama užbaigti iki rugsėjo 19-osios”, – teigia E. Tamariūnas. DELFI primena, kad pirmiausia darbai prasidėjo ties „Megos“ prekybos centru. Planuojama, kad pirmojo etapo darbai bus baigti iki metų pabaigos ir kainuos apie 17,5 mln. Eur. Po pirmojo etapo ateis eilė Kleboniškio tilto bei kelio dalies iki Muravos sankryžos rekonstrukcijai. Šiuo metu vyksta naujo tilto statybos ir Jonavos gatvės viaduko rekonstrukcijų viešasis pirkimas.

15 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Pažeidimų nerado – Zapyškio betoną gelbės želdiniais

Prie Kauno progimnazijos siautėjęs nuogalius toliau lieka pareigūnų rankose

Automobilių priežiūra sezonų neturi: kaip Kaune sutvarkyti automobilį per 15 minučių

Vienybės aikštėje dar vyksta darbai, bet pėstieji jau įleidžiami

Orų situacija netrukus keisis: nemalonumų žada rūkas, lijundra ir plikledis

Tragiška nelaimė Kaune: per balkoną iškrito žmogus

Šilainiuose užfiksuotas nuogo vyro siautėjimas

Šeštadienį Rotušės aikštę labdaros akcijos metu užliejo kalėdinės dainos

Girti vairuotojai šiemet keliuose pražudė 17 žmonių

Prie savivaldybės susirinkęs būrys protestuotojų adresavo laiškus V. Matijošaičiui