Reidų mėnuo įsibėgėja: policija vairuotojus apdovanos ypatingu dėmesiu

Asociatyvi / R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Lietuvos Kelių policijos tarnyba (LKPT) pranešė, kad nuo pat rugpjūčio pabaigos, iki rugsėjo galo, vairuotojų laukia daugybė patikrų. Dėmesio sulauks ir plepantys telefonais, ir lekiantys, ir nepraleidžiantys pėsčiųjų perėjose.

Vienos priemonės policijos pareigūnai ėmėsi dar rugpjūčio 23-iąją ir žada ją tęsti iki pat rugsėjo 8-osios. Šiomis dienomis bus stebima, ar Kelių eismo taisyklių (KET) laikosi pėstieji ir dviratininkai, ar jų elgesys dera su eismo saugumu. Be to, tikrinama ir tai, kaip automobilių vairuotojai laikosi savo pareigų pėstiesiems ir dviratininkams.

Rugpjūčio 30 d.–rugsėjo 2 d. dėmesio sulauks tie, kurie nusprendė suderinti alkoholį ir vairavimą. Bus tikrinama, ar vairuotojai blaivūs, ar nėra apsvaigę nuo narkotinių ir kitų psichiką veikiančių medžiagų.

Ypatingo dėmesio sulauks ir pavojingai ar chuliganiškai vairuojantys bei tie, kurie teisės vairuoti apskritai neturi arba ji iš jų atimta.

Rugsėjo 3-8 dienomis pareigūnai stebės, kiek vairuotojų pamiršta, jog prie vairo naudotis mobiliaisiais telefonais rankomis nevalia. Taip pat bus tikrinami ir tie vairuotojai, kurie bandys užsiimti pašaline veikla ir tuo pačiu vairuoti. Akylesnis dėmesys bus skirtas saugos diržams, šalmams, vaikams vežti skirtoms prisegimo sistemoms ir jų naudojimui.

Galiausiai rugsėjo 16-22 dienomis pareigūnai imsis greičio mėgėjų. Visoje šalyje bus ne tik matuojamas važiavimo greitis. Pareigūnai stebės ir tai, kaip laikomasi saugaus važiavimo taisyklių, kaip manevruojama, važiuojama per sankryžas ir lenkiama.

10 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Atsako advokatė: ar už visus sutuoktinio įsipareigojimus esate atsakingi?

Dėl Alytaus gaisro skaičiuojami milijoniniai nuostoliai, skelbiama ekstremali padėtis

Naktį Laisvės alėją niokojęs jaunuolis sulaikytas greičiau nei per 10 minučių (video)

Trečiadienio vakarą Kauno rajone žuvo motociklininkas (video)

Kauniečiai mėgaujasi paskutinėmis šiltomis rudens dienomis (foto)

Kaunietis ieško eismo įvykio liudininkų – už informaciją žada atsilyginti

Dėl į avariją patekusio „Bolt“ automobilio Tunelio gatvėje formuojasi spūstis

Tragiškai pasibaigusiame eismo įvykyje žuvo žinomas Kauno verslininkas

Gyventojai perspėja: milžiniškas dūmų debesis slenka link Kauno

Didės alkoholio, tabako ir degalų akcizai