Prancūzų g. „Rimi“ pirktoje mėsoje – kirmėlės (papildyta)

NAUJAUSIOS ŽINIOS

Penktadienio popietę „Kas vyskta Kaune“ redakcija sulaukė skaitytojo laiško, kuriame pasakojama, kaip „Rimi“ parduotuvėje, esančiojo Prancūzų gatvėje, pirktoje mėsoje aptiktos kirmėlės.

„Pirkome žalią mėsą „Rimi“ Prancūzų g. 81. Tėvai užmarinavo mėsą kepimui, bet pradėjus ją kepti – pradėjo lįsti kirmėlės“, – situaciją nupasakojo vyras.

Skaitytojo teigimu jo tėvai grįžo atgal į tą pačią parduotuvę ir parodė vaizdinę medžiagą parduotuvės darbuotojai, kuri sveria mėsas. „Tėvai pasiūlė būtent tą mėsą išimti iš vitrinos, tačiau pardavėja atsakė, kad nieko nežino ir apsisukus išėjo“, – dėstė skaitytojas.

Vyras apie tai pranešė „Rimi“ parduotuvei, tačiau atsakymo negavo.

„Kas vyskta Kaune“ susisiekė su „Rimi“ klientų aptarnavimo centru ir sužinojo, kad apie šią situaciją jie žino, tačiau priežastys kol kas tiriamos ir plačiau pakomentuoti niekas negali.

Rugpjūčio 22 dieną „Rimi“ klientų aptarnavimo centras pateikė komentarą:

Kokybės užtikrinimui „Rimi“ prekybos tinkle skiriamas ypatingas dėmesys – formuojant asortimentą, gamybos, pardavimo ir sandėliavimo procesų metu visuomet laikomės aukščiausių kokybės standartų ir tokius reikalavimus keliame ir savo tiekėjams bei partneriams, tad visų pirma apgailestaujame dėl šios situacijos ir mūsų pirkėjo patirtų nepatogumų.

Informavome pirkėją, kad reaguodami į gautą informaciją atlikome vidinį kokybės patikrinimą: patikrinome skerdienos kokybę ir kontrolės mechanizmus, mėsos transportavimo, laikymo sąlygų užtikrinimo procesus. Po išsamaus patikrinimo jokių kokybės pažeidimų, galėjusių lemti parazitų atsiradimą mėsoje, nebuvo užfiksuota, daugiau analogiškų skundų nebuvo gauta. Taip pat pažymime, kad reguliariai taikome prevencines priemones siekiant išvengti parazitų atsiradimo.

Mūsų kokybės specialistų vertinimu, parazitų atsiradimą mėsoje galėjo lemti nežinomos išorinės ir nuo mūsų vykdomos veiklos nepriklausančios priežastys, pvz., naudotų prieskonių kokybė, laikymo sąlygos įsigijus mėsą ir kt.

Vis dėlto apgailestaudami dėl pirkėjo patirtų nepatogumų norėtume grąžinti jam pinigus už įsigytą mėsą, taip pat suteikti vienkartinę 20 proc. nuolaidą kitam apsipirkimui „Rimi“ tinkle. Apie tai informavome pirkėją asmeniškai.

95 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Skaitytojai praneša: Laisves alėjos fontanas aptvertas

Kauno policija ieško mikliai prie bankomato apsisukusios moters

Karo muziejaus bokšto laukia atgimimas: lankytojams bus atverta nauja erdvė

Po išsamių tyrimų žalgiriečiai susirinko į pirmąją treniruotę

Policija šį savaitgalį pradeda tikrinti, kaip laikomasi saviizoliacijos: papildomo įspėjimo nebus

Vyriausybė ketina atšaukti draudimą užsieniečiams iš ES šalių atvykti į Lietuvą

Visoje Lietuvoje skelbiama hidrologinė sausra

Vidurinį pirštą Kauno pareigūnui ištiesęs vairuotojas pasigailėjo

Iš Kauno gatvių dingę „trikojai“ vėl sugrįš

Saugantis koronaviruso - stipresnė kavinių ir prekybos vietų patikra