Pasieniečiai toliau krečia Kauną: sulaikytas rūkalus ir svaigalus sandėliavęs vyras

VSAT nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Kauno prekyvietėje esančias patalpas tikrinę pasieniečiai aptiko daugiau kaip puspenkto tūkstančio pakelių kontrabandinių cigarečių ir keliasdešimt litrų įtartinos kilmės svaigalų. Šias prekes sandėliavusiam kauniečiui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

VSAT pranešė, kad antradienį Valstybės sienos apsaugos tarnybos Pakrančių apsaugos pasienio rinktinės Kriminalinės žvalgybos skyriaus ir Specialios paskirties skyriaus Pagėgių komandos pareigūnai Kauno prekybos miestelyje „Urmas“ sulaikė 48-erių kaunietį. Jis iš sandėliavimo patalpos nešė dėžę su kontrabandinėmis cigaretėmis.

Pasieniečiai jau turėjo informacijos, kad čia gali būti saugoma ir daugiau neteisėtai atgabentų prekių, tad patalpas patikrino nuodugniai. Čia iš viso rasti 4567 įvairių markių cigarečių pakeliai, pažymėti baltarusiškomis banderolėmis ir be jų.

Taip pat šiose patalpose pasieniečiai aptiko 33 litrus bespalvio skysčio, skleidžiančio specifinį alkoholio kvapą. Svaigalai buvo išpilstyti į įvairaus tūrio stiklines bei plastmasines talpas.

Kontrabanda / VSAT nuotr.

Dėl neteisėto disponavimo akcizais apmokestinamomis prekėmis Pakrančių apsaugos pasienio rinktinėje pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Kaunietis po apklausos paleistas. Jam skirtos kardomosios priemonės rašytinis pasižadėjimas neišvykti ir įpareigojimas periodiškai registruotis policijoje.

Vyrui už nelegalių prekių sandėliavimą gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų. Cigaretes ir skystis, kurio tikslią kilmę nustatys ekspertai, laikinai saugomi Pakrančių apsaugos pasienio rinktinėje.

Šią savaitę tai jau antras sėkmingas pasieniečių reidas Kaune.

Pirmadienį vieną garažų masyvą tikrinę Pagėgių pasienio rinktinės pareigūnai čia su įkalčiais sučiupo 53 metų vietinį gyventoją. Jo garaže, o vėliau ir gyvenamosiose patalpose rasta daugiau kaip pustrečio tūkstančio kontrabandinių cigarečių pakelių.

11 KOMENTARŲ
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Koronavirusu užsikrėtė legendinis krepšininkas iš Kauno V. Chomičius

Į šturmą kilęs „Žalgiris“ nukalė sau penktą Eurolygos pergalę

Savivaldybė pradeda skelbti koronaviruso susirgimų statistiką Kauno mieste

Šančiai pradeda trejus metus truksiantį projektą: savivaldybei įteiks dokumentą

Duotas startas tradiciniams „Metų automobilio“ rinkimams: savo favoritą rinks ir kauniečiai

Baltarusija uždarė sieną su Lietuva (papildyta)

Po dviejų automobilių ir autobuso susidūrimo į įvykio vietą medikai skubėjo du kartus

Naujas laisvalaikio derinys Kaune: po vakarienės „Višta puode" – į gastrobarą „Smuklė" (foto)

Įvedus Kaune karantiną, kauniečiai skuba į pajūrį: ko tikėtis?

Epidemiologė apie neatsakingą gyventojų elgesį: 950 koronaviruso atvejų dar ne riba