Svečiai Kaune nenuolaidžiavo: Lietuvos rinktinė antrą kartą iš eilės nusileido Serbijai | Kas vyksta Kaune

delfi.lt 2019/08/12 22:09

Lietuvos krepšinio rinktinė pirmadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje paskutinį kartą prieš pasaulio čempionatą žaidė mūsų šalyje. Po intensyvios kovos lietuviai pralaimėjo 91:95.

Lietuvos starto penketas: D. Sabonis, M. Kalnietis, R. Seibutis, J. Mačiulis, J. Valančiūnas.

Rungtynes taikliu metimu pradeda B. Bogdanovičius. J. Valančiūnas išprovokuoja B. Marjanovičiaus pražangą – 2:2.

Po J. Valančiūno dvitaškio ir M. Kalniečio tritaškio lietuviai vis dar pirmauja, tačiau po minutės pertraukėlės serbai priartėja 20:18.

D. Sabonis atlieka taip vadinamą verpstę ir įspūdingai krauna kamuolį iš viršaus – 22:20. Vienas įspūdingiausių kol kas rungtynių epizodų.

Pirmą kėlinį Lietuvos rinktinė laimi 22:20.

Vyksta atkakli kova taškas į tašką – M. Guduričius pataiko baudų metimus – 30:30. N. Jokičius pataiko baudų metimus ir Serbija pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį – 30:32.

Traukti Lietuvos rinktinę iš duobės imsi D. Sabonis. Jis pelno du taškus su N. Jokičiaus pražanga – 35:40.

Po dviejų kėlinių Lietuvos rinktinė atsilieka 37:45.

Po didžiosios pertraukos N. Raduljica pataiko dvitaškį ir skirtumas tampa dviženklis – 37:47.

M. Kalnietis pataiko tritaškį – 67:65. Serbai prašo minutės pertraukėlės.

Po didžiosios pertraukos Lietuvos rinktinė retro aprangas paliko rūbinėje ir vilkėjo aikštėje jau sau įprastą aprangą.

Po trijų kėlinių Lietuva pirmauja 71:69. Lietuviai trečiame kėlinyje pelnė net 34 taškus, varžovai – 24.

Lietuviai vis tvirčiau ima iniciatyvą į savo rankas – M. Kuzminskas pataiko tritaškį, tačiau tuo pačiu atsako ir N. Bjelica – 79:75. Minutės pertraukėlė. Žaisti lieka mažiau nei 6 minutes.

M. Grigonio tolimas metimas netaiklus. Lietuviai pralaimi 91:95.