Svečiai Kaune nenuolaidžiavo: Lietuvos rinktinė antrą kartą iš eilės nusileido Serbijai

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Lietuvos krepšinio rinktinė pirmadienį Kauno „Žalgirio“ arenoje paskutinį kartą prieš pasaulio čempionatą žaidė mūsų šalyje. Po intensyvios kovos lietuviai pralaimėjo 91:95.

Lietuvos starto penketas: D. Sabonis, M. Kalnietis, R. Seibutis, J. Mačiulis, J. Valančiūnas.

Rungtynes taikliu metimu pradeda B. Bogdanovičius. J. Valančiūnas išprovokuoja B. Marjanovičiaus pražangą – 2:2.

Po J. Valančiūno dvitaškio ir M. Kalniečio tritaškio lietuviai vis dar pirmauja, tačiau po minutės pertraukėlės serbai priartėja 20:18.

D. Sabonis atlieka taip vadinamą verpstę ir įspūdingai krauna kamuolį iš viršaus – 22:20. Vienas įspūdingiausių kol kas rungtynių epizodų.

Pirmą kėlinį Lietuvos rinktinė laimi 22:20.

Vyksta atkakli kova taškas į tašką – M. Guduričius pataiko baudų metimus – 30:30. N. Jokičius pataiko baudų metimus ir Serbija pirmą kartą šiose rungtynėse išsiveržė į priekį – 30:32.

Traukti Lietuvos rinktinę iš duobės imsi D. Sabonis. Jis pelno du taškus su N. Jokičiaus pražanga – 35:40.

Po dviejų kėlinių Lietuvos rinktinė atsilieka 37:45.

Po didžiosios pertraukos N. Raduljica pataiko dvitaškį ir skirtumas tampa dviženklis – 37:47.

M. Kalnietis pataiko tritaškį – 67:65. Serbai prašo minutės pertraukėlės.

Po didžiosios pertraukos Lietuvos rinktinė retro aprangas paliko rūbinėje ir vilkėjo aikštėje jau sau įprastą aprangą.

Po trijų kėlinių Lietuva pirmauja 71:69. Lietuviai trečiame kėlinyje pelnė net 34 taškus, varžovai – 24.

Lietuviai vis tvirčiau ima iniciatyvą į savo rankas – M. Kuzminskas pataiko tritaškį, tačiau tuo pačiu atsako ir N. Bjelica – 79:75. Minutės pertraukėlė. Žaisti lieka mažiau nei 6 minutes.

M. Grigonio tolimas metimas netaiklus. Lietuviai pralaimi 91:95.