Ramučiai vėl jaučia didelę smarvę

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praėjusį savaitgalį Ramučių gyventojams vėl teko kentėti nemalonių kvapą. Kaltininkas – remonto darbai viename iš komunalinių atliekų apdorojimo įrengimų. „Kas vyksta Kaune“ primena, jog toks atvejis Ramučiuose – ne pirmas.

Kaip savo socialinio tinklo paskyroje skelbia Ramučių bendruomenė, Kauno regiono atliekų centras atlikinėjo remonto darbus viename iš taip vadinamų skruberiu. Savaitgalį buvo išmušti įrenginio saugikliai, todėl inžinieriai atvyko naktį ir nusprendė jį išjungti visiškai. Po to, kitą dieną, vienas įrenginys buvo įjungtas, tačiau antro kol kas dar neįjungė. Darbai vis dar yra vykdomi.

Taip pat, Kauno regiono atliekų tvarkymo centro puspalyje pateikiama oficiali informaciją dėl nemalonių kvapų, kurie ir mėnesio pradžioje sklido po gyvenvietę.

„Vykdant VšĮ Kauno RATC ir UAB “RB Baltic” 2019-07-15 pasirašytą sutartį dėl komposto vartytuvo remonto paslaugų teikimo š. m. rugpjūčio 6-9 dienomis Kauno mechaninio biologinio komunalinių atliekų apdorojimo įrenginiuose adresu Sandraugos g. 12, buvo išvarytas komposto vartytuvas iš garažo į kiemą pirminiams apiplovimo darbams atlikti.

Biologinio apdorojimo pastato vartai nuo garažo pusės dėl aptarnaujančio personalo vykdomų darbų tam tikrais momentais buvo praveriami. Dėl šios priežasties gyventojai patyrė momentinę nepageidaujamų kvapų sklaidą. Atsiprašome visų aplinkinių dėl nepatogumų ir informuojame, kad ši situacija yra laikina.“

Greta Varnaitė-Venskienė, aktyvi bendruomenės narė, „Facebook“ Ramučių bendruomenės grupėje pranešė, jog bendruomenės atstovai planuoją šią savaitę susitikti su MBA direktorę Ingridą Valavičienę ir detaliau išsiaiškinti apie dabartinę situaciją, aptarti kaip ją būtų galimą išspręsti.

28 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Ar „Žalgirio“ žaidėjai jaučiasi per geri ir kodėl Šaras kelia toną prieš žurnalistus?

Nepažįstamam asmeniui sumušus vyrą pareigūnai prašo pagalbos

Kaune išaugo sergamumas gripu ir ūminėmis infekcijomis

Kauno S. Dariaus ir S. Girėno aerodrome rastas stirnos kailis

Policijos reidas Kaune: nustatyta virš 1000 greičio viršijimo atvejų

Kita Kauno oro uosto pusė: siekia tapti Baltijos šalių lyderiu ir siūlyti unikalias kryptis

„Bolt“ pristato naujieną: į paslaugų platformą įdiegta papildoma funkcija

Užsimoję prisijungti Raudondvarį, iš stalčiaus ištraukė naujo tilto projektą

Kaune prie vairo įkliuvo neblaivus policijos mokyklos specialistas

Įstatymo pataisa žadama apsaugoti specialiųjų poreikių vaikus mokyklose