Ramučiai vėl jaučia didelę smarvę

R. Tenio nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Praėjusį savaitgalį Ramučių gyventojams vėl teko kentėti nemalonių kvapą. Kaltininkas – remonto darbai viename iš komunalinių atliekų apdorojimo įrengimų. „Kas vyksta Kaune“ primena, jog toks atvejis Ramučiuose – ne pirmas.

Kaip savo socialinio tinklo paskyroje skelbia Ramučių bendruomenė, Kauno regiono atliekų centras atlikinėjo remonto darbus viename iš taip vadinamų skruberiu. Savaitgalį buvo išmušti įrenginio saugikliai, todėl inžinieriai atvyko naktį ir nusprendė jį išjungti visiškai. Po to, kitą dieną, vienas įrenginys buvo įjungtas, tačiau antro kol kas dar neįjungė. Darbai vis dar yra vykdomi.

Taip pat, Kauno regiono atliekų tvarkymo centro puspalyje pateikiama oficiali informaciją dėl nemalonių kvapų, kurie ir mėnesio pradžioje sklido po gyvenvietę.

„Vykdant VšĮ Kauno RATC ir UAB “RB Baltic” 2019-07-15 pasirašytą sutartį dėl komposto vartytuvo remonto paslaugų teikimo š. m. rugpjūčio 6-9 dienomis Kauno mechaninio biologinio komunalinių atliekų apdorojimo įrenginiuose adresu Sandraugos g. 12, buvo išvarytas komposto vartytuvas iš garažo į kiemą pirminiams apiplovimo darbams atlikti.

Biologinio apdorojimo pastato vartai nuo garažo pusės dėl aptarnaujančio personalo vykdomų darbų tam tikrais momentais buvo praveriami. Dėl šios priežasties gyventojai patyrė momentinę nepageidaujamų kvapų sklaidą. Atsiprašome visų aplinkinių dėl nepatogumų ir informuojame, kad ši situacija yra laikina.“

Greta Varnaitė-Venskienė, aktyvi bendruomenės narė, „Facebook“ Ramučių bendruomenės grupėje pranešė, jog bendruomenės atstovai planuoją šią savaitę susitikti su MBA direktorę Ingridą Valavičienę ir detaliau išsiaiškinti apie dabartinę situaciją, aptarti kaip ją būtų galimą išspręsti.

27 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Naujausios žinios

Kaune vyko draugiškas policijos reidas: apdovanojo pavyzdingiausius (foto)

Kauno klinikose - unikalios Lietuvoje operacijos

Aiškėja galutinis Laisvės alėjos rekonstrukcijos terminas: dar teks pakentėti (foto)

N. Venckienės sūnus – apie mamą: tyliai ir ramiai tikrai niekas jos nenuteis

Prie Trijų mergelių tilto sugužėjo policija ir kariuomenė

V. Pranckietis traukiasi iš „valstiečių“, bet lieka Seimo pirmininku

Prekybos milžinui „Amazon“ - asmeninis V. Landsbergio prašymas

Į Nerį pasipylus srutoms - įspėjimas kauniečiams

Laisvalaikio idėjos priešpaskutiniam vasaros savaitgaliui (renginių apžvalga)

Kaunas nejuokauja: ragina kauniečius iš Vilniaus sugrįžti namo