Tarp Vilniaus ir Kauno migruojanti K. Meschino – atvirai apie pinigus

Delfi nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Populiariausia Lietuvoje gyvenanti socialinių tinklų žvaigždė Karolina Meshino puikiai verčiasi iš pinigų, kuriuos jai atneša socialiniai tinklai. Mergina už įrašą gauna tiek, kiek kiti uždirba plušdami ištisą mėnesį. Šiuo metu ji džiaugiasi nerūpestingu gyvenimo būdu ir metus trunkančia meile su kauniečiu Remigijumi Daškevičiumi, bet pagalvoja ir apie vaikus.

Laidoje „Nepatogūs klausimai su Radistais“ apsilankiusi mergina papasakojo, kaip jai pavyksta susitvarkyti su neigiamais komentarais, kurie nuolat pasirodo po jos įrašais. Jos manymu, šie žmonės labai nelaimingi.

„Aš įsivaizduoju, koks žmogus galėtų rašyti neigiamą komentarą. Jei nepatinka koks nors žmogus, ar video, tai mintyse pagalvoji kažką, su draugėmis pakomentuoji. Bet kokiu turėtum būti šūdinu žmogumi, kad imtum rašyti komentarus. Mane jau sunku po tiek metų skaudžiai sužeisti. Tačiau būna, kad perskaitai komentarą ir tris sekundes lieki šokiruotas, tačiau pagalvoji, kas sėdi kitam gale. Veikiausiai tai nelaimingas žmogus, galbūt jis pavydi kažko, gal to, kad socialiniuose tinkluose atrodau labai laiminga“, – sako Karolina.

Merginą socialiniame instagramo tinkle seka 267 tūkst. žmonių.

„Kad ir kaip žeistų neigiami komentarai, šiuo metu nėra Lietuvoje gyvenančio žmogaus, kuris turėtų daugiau sekėjų už mane. Mane palaiko mano šeima ir draugai. Jie žino, kokia aš esu ir aš jaučiuosi rami prieš save“, – mini ji.

Vaizdo klipas – brangiausia Karolinos investicija

Socialinių tinklų žvaigždė svajonę sukurti dainą su vaizdo klipu puoselėjo jau nuo praėjusių metų sausio mėnesio. Šiam žingsniui ją labiausiai paskatino pikti žmonės ir jų komentarai.

„Norėjau sukurti sarkastišką dainą, kurią atlieku labai mielu balsu. Nemoku dainuoti. Esu lankiusi dainavimo pamokas kažkada, kai man buvo 16 metų. Pagalvojau, kad jeigu gali „Vega“ merginos arba „Tonis“, tai galiu ir aš. Nereikia mokėti šiais laikais labai gerai dainuoti, kad išleistum gabalą. Tačiau nežinojau nuo ko pradėti, ar žodžius rašyti, ar muziką“, – sakė ji.

Vedina noro sukurti vaizdo klipą Karolina pirmą kartą susipažino su būsimu savo vaikinu Remigijumi. Sėdėdama kavinėje ji pasiūlė grupės „Flying Soucer Gang“ nariui sukurti jai dainą. Labai greitai gavusi atsaką Karolina sulaukė visos grupės pasirodymo toje kavinėje, tarp jų buvo ir Remigijus.

„Sėdėjome prie stalo, jie paleido bytą ir pasakė, kad man jis labai tiktų, per dvi minutes sugalvojome priedainį ir kitą dieną Kaune mes įrašėme tą pirmą gabalą, kuris nebuvo visgi tokio stiliaus, kaip norėjau, bet mane tas tenkino. Tai buvo praeitą birželio mėnesį.

Tuomet dainoje buvo kitoks tekstas, nes dabar daina apie mane ir Remį, o kai mes susipažinome, tai nebuvo meilė iš pirmo žvilgsnio. Visko daug pasikeitė per metus, pasikeitė dainos žodžiai, dar storesnę užsiauginau odą ir pagalvojau, kad dzin iš tikrųjų, ką čia galvoja kiti. Norėjau kažką įrodyti ir kol kas man puikiai sekasi“, – sakė ji.

Mergina pasakojo, jog vaizdo klipo filmavimas užtruko dvi paras, tačiau už jį teko pakloti daugiau nei 10 tūkstančių eurų.

„Per savaitę visą klipą suorganizavome, o nufilmavome per dvi paras. Gal devyni drabužių deriniai buvo sukurti klipui, bet ne visus panaudojome, taip pat reikalinga buvo makiažas, šukuosena. Labai daug darbo buvo, negalvojau, kad tiek daug nervų kainuos ir pinigų. Suma neviršijo 15 tūkstančių eurų. Kol kas tai brangiausias dalykas į kurį esu investavusi“, – sakė Karolina.

Vienas įrašas atneša mėnesio algą

Po mokyklos Karolina stojo į Milano universitetą, kuriame tris metus studijavo madą. Ši sritis merginai buvo įdomi, tačiau didžiausią norą, jog ji baigtų studijas, išreiškė tėvai.

„Tėvai investavo į mano universitetą Italijoje, aš tris metus studijavau Milane. Sakiau, padarau tai, ko jūs norite, gaunu diplomą ir viskas, nors man patiko tai, ką studijavau. Ir nuo tos dienos, kai pasiėmiau diplomą, pilnai save išlaikau. Tėvai labai manęs nesuprato iš pradžių. Bet aš buvau pakankamai drąsi ir užsispyrusi, norėjau jiems įrodyti, kad aš galiu puikiai pragyventi iš socialinių tinklų. Man atrodo, kad man gerai sekasi, pinigų netrūksta.

Tiesa, savo išlaikymui man nereikia daug pinigų. Tėvai turi restoranų verslą, tai maisto netrūksta. Gyvenu tarp Vilniaus ir Kauno kol kas, nebent su Remiu sugalvosim kada butą Elektrėnuose nusipirkti pusiaukelėje. Tai už būstą nemoku. Už kurą ir mašiną susimoku. Na, o, kad apsirengčiau – man moka, o ne aš moku“, – sakė ji.

Šiuo metu mergina bendradarbiauja su įmonėmis, kurios užsako ilgiau trunkančius projektus. Ji atskleidė, kad už nuotrauką įprastai gauna apie 900-1000 eurų.

„Aš dabar stengiuosi dirbti ne vienkartiniais užsakymais, o metiniais, mėnesiniais ir pan. Bet priklauso nuo kliento. Už nuotrauką gaunu apie 900-1000 eurų. Dėl to aš labai smarkiai atsirenku, nemėgstu girtis tokiais dalykais. Tai yra pirmas kartas, kai aš kažką apie tai kalbu“, – minėjo ji.

Remis, meilė ir vaikai

Remigijus ir Karolina meilę puoselėja jau metus. Vaikino įvaizdis daugeliui atrodo gana agresyvus, nes ir grupė, kurioje dainuoja atlikėjas, nepataikauja visuomenės normoms. Tačiau Karolina tikina, jog Remis yra visiškai kitoks, nei atrodo iš pirmo žvilgsnio.

„Aš ant jo pykstu visą laiką. Klausiu, kodėl jis nenori, kad žmonės pamatytų, koks jis yra iš tikrųjų. Jis sako, kad nenori, jog kiti žinotų, koks jis yra protingas, geras, jautrus, šeimyniškas. Juk šeima ir draugai žino, o įrodinėti niekam nereikia. Man iš dalies tai patinka, tačiau ir gaila. Kai aš su juo susipažinau, tikrai negalvojau, kad taip yra. Pusvalandį su juo pabendravus man švytėjo akyse. Jis yra vienas protingiausių žmonių, kuriuos aš pažįstu. Kiekvieną dieną nesiliauja manęs stebinęs. Valgyt daro skaniausiai. Mes juokaujam, kad pradėjome draugauti, kai kažkas mus 5 ryto nufotkino ir išsiuntė portalams. Iš tikrųjų, mes net nebuvome su buvusiu mano draugu pasakę, kad išsiskyrėme. Nors jau buvom beveik du mėnesius išsiskyrę. Galvojome, ką dabar visi pagalvos, ką tėvams sakyti. Tėvai žinojo, bet viskas viešai pasklido. Aš planavau metus slėpti, jei ir būtų kažkas.

Šiuo metu man atrodo, kad būsime kartu iki gyvenimo galo. Panašu, kad atradau savo žmogų“, – laidoje kalbėjo ji.

Mergina tikino ir apie vaikus pagalvojanti. Jei tai nutiktų dabar jiedu su Remigijumi džiaugtųsi.

„Aišku galvoju, man jau 24 metai. Mano mama jau 22 mane pagimdė. Remis dviem metais už mane jaunesnis. Mes neskubame, tačiau, manau, jei tas įvyktų kažkada greitu metu, tai tiek jis, tiek aš džiaugtumėmės“, – sakė Karolina.

Daugiau skaitykite čia.

49 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Griežtai draudžiama DELFI paskelbtą informaciją panaudoti kitose interneto svetainėse, žiniasklaidos priemonėse ar kitur arba platinti medžiagą kuriuo nors pavidalu be sutikimo, o jei sutikimas gautas, būtina nurodyti DELFI kaip šaltinį.

Naujausios žinios

Koronavirusas užfiksuotas Kauno valstybiniame chore, ant kojų visa filharmonija

Skelbiamas „Kaunas photo star“ finalininkų dešimtukas

Koronavirusas plinta „Maximos“ prekybos tinkle: Kaune užfiksuotas dar vienas atvejis

„Žalgirio“ arena vėl prisipildys krepšinio sirgalių: Eurolyga skelbia artimiausių rungtynių datas

Fiksuoja skaitytojai: XXI amžiaus analfabetai – klaidą pastebi ne visi

Pakeliui į Lapes sumaitoti trys automobiliai: į eismo įvykį skuba specialiosios tarnybos (papildyta)

Mokslo metai galėtų prasidėti įprastai, tačiau teks laikytis daugybės saugumo reikalavimų

Skaitytoja šokiruota: „Kauno autobusų“ vairuotojas dėl veido kaukės užgauliojo neįgalų vaiką

Dėl koronaviruso plitimo svarstoma visų atvykstančiųjų į Lietuvą registracija: formą turės užpildyti dar lėktuve

Lietuvos kariuomenei perduota 31 mln. vertės raketų siunta iš JAV