Kaunietis įspėja: Eiguliuose atsivėrė smegduobė

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio pavakarę „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas pranešė apie viename daugiabučių praėjime tykantį klastingą pavojų. Čia smarkiau palijus atsivėrė smegduobė.

Kaip pasakojo kaunietis, po pėsčiųjų takeliu susiformavusią ertmę jis pastebėjo šiandien. Smegduobė atsivėrė stipresniam lietui išplovus purią žemę.

Vyro atsiųstose nuotraukose matyti, kad duobė susidariusi po takeliu, einančiu greta Šiaurės prospekto 67-o daugiabučio. Nedidelis plytelių ruožas čia išardytas ir paklotas betonas, po kuriuo tūno pavojingi „spąstai“.

Skaitytojas prisiminė, kad šioje vietoje neseniai tvarkytas vamzdynas, duobė buvo išrausta iki pat V. Lansdbergio-Žemkalnio gatvės. Po to takas užtaisytas, tačiau panašu, kad pagrindas nebuvo tinkamai paruoštas ir vanduo jį išardė.

Kaip pridūrė kaunietis, dėl pavojingos situacijos jis kreipėsi į „Kauno vandenų“ avarinę tarnybą, kur sulaukė atsakymo, kad darbininkai jau važiuoja.

„15 minučių pastovėjau, bet niekas neatvažiavo. Įdomu, ar iš viso atvažiuos. Ten po takeliu upelis teka gan nemenkas“, – kalbėjo skaitytojas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

59 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Paspirtukų bumas Kaune: kaip yra kituose Europos miestuose?

Kauno pilies žiede bandoma įvesti tvarką (foto)

Sulaikymo metu girtas vyras puolė Kauno pareigūną

„Žalgirio“ naujokas Z. LeDay – jau Kaune

Policija sugavo per Kauną kosminiu greičiu skriejusį jaunuolį

Vaiko teisių gynėjai Kaune ieško būdo dirbti išvien su katalikų bažnyčia

Netikėta meno ir prekybos sąjunga: jaunieji menininkai įsiveržė į Kauno turgų

Mirė Kaune gimęs garsus aktorius R. Karvelis

Fiksuoja skaitytojai: iškylai pasirinko itin keistą vietą

Kauno policija prašo padėti surasti asmenį, pasisavinusi prekes iš maisto prekių parduotuvės