Kaunietis įspėja: Eiguliuose atsivėrė smegduobė

Skaitytojo nuotr.
NAUJAUSIOS ŽINIOS

Ketvirtadienio pavakarę „Kas vyksta Kaune“ skaitytojas pranešė apie viename daugiabučių praėjime tykantį klastingą pavojų. Čia smarkiau palijus atsivėrė smegduobė.

Kaip pasakojo kaunietis, po pėsčiųjų takeliu susiformavusią ertmę jis pastebėjo šiandien. Smegduobė atsivėrė stipresniam lietui išplovus purią žemę.

Vyro atsiųstose nuotraukose matyti, kad duobė susidariusi po takeliu, einančiu greta Šiaurės prospekto 67-o daugiabučio. Nedidelis plytelių ruožas čia išardytas ir paklotas betonas, po kuriuo tūno pavojingi „spąstai“.

Skaitytojas prisiminė, kad šioje vietoje neseniai tvarkytas vamzdynas, duobė buvo išrausta iki pat V. Lansdbergio-Žemkalnio gatvės. Po to takas užtaisytas, tačiau panašu, kad pagrindas nebuvo tinkamai paruoštas ir vanduo jį išardė.

Kaip pridūrė kaunietis, dėl pavojingos situacijos jis kreipėsi į „Kauno vandenų“ avarinę tarnybą, kur sulaukė atsakymo, kad darbininkai jau važiuoja.

„15 minučių pastovėjau, bet niekas neatvažiavo. Įdomu, ar iš viso atvažiuos. Ten po takeliu upelis teka gan nemenkas“, – kalbėjo skaitytojas.

Dėkojame kauniečiams už tai, kad praneša apie aktualius įvykius. Jei ir jūs norite pasidalinti savo informacija ar nuomone apie Kauno aktualijas, rašykite pasinaudoję spec. forma „Pranešti naujieną“ arba per „Facebook“ puslapio privačias žinutes.

59 KOMENTARAI
Komentuoti

Komentuoti

*

Tai portalo „Kas vyksta Kaune“ skaitytojų inicijuota tema. Portalo „Kas vyksta Kaune“ redakcija neatsako už autorių mintis ir išsakomas idėjas, tačiau kviečia dalintis ir reikšti savo nuomonę.

Naujausios žinios

Kauno verslininkė gimtadienio proga iškėlė puotą: pilies savininkai tokių dekoracijų nebuvo regėję

Savivaldybė: darbai griūvančiame daugiabutyje bus pradėti šią savaitę

Išmatuota oro tarša pietiniuose Kauno regiono miestuose

Ateivių paliepimu moterį Kaune nužudžiusiam vyrui skirta kardomoji priemonė

Ko trūksta, kad žalioji ekonomika Lietuvoje būtų efektyvi?

A. Veryga siekia įteisinti, kad skiepyti galėtų ir vaistininkai

Iš Kauno klinikų išleidžiamos paauglės motinai R. Kėvalas siūlo du kelius

Kauno mero komandoje – naujas patarėjas viešiesiems ryšiams

Sulaikytas moterį Kaune įtariamai nužudęs ir į Nemuną įmetęs vyras

Profesionali plaukų kirpėja-koloristė Alina: „naujam grožio salonui pavadinimą išrinko klientės“