Savaitgalį vos spėk suktis – laukia daug įvairių renginių (renginių apžvalga) – Kas vyksta Kaune

Savaitgalį vos spėk suktis – laukia daug įvairių renginių (renginių apžvalga)

R. Tenio nuotr.

Ne dažnai būna, kad savaitgalį laukia tiek daug veiklos, tačiau šį kartą jis tikrai išskirtinis! Kauniečiai galės mėgautis tradicine Aviacijos švente, Zoologijos sodas švęs pasaulinę liūtų dieną, o kur dar didelė koncertų įvairovė. Bus veiklos visiems skoniams, tad tinginių, kurie nenori išeiti į lauką pasiteisinimas „nėra ką veikti“ šį savaitgalį negalios.

Ketvirtadienis

19:00 val. IX forto muziejus kviečia į penktąjį ciklo „Vasarok–Vakarok su muziejumi“ edukacinį renginį, kurio metu bus kalbama apie nacių okupaciją Lietuvoje, okupacinės valdžios vykdytą priespaudos politiką. Po ekskursijos muziejaus kino salėje bus rodomas vaidybinis filmas „Faktas“

Taipogi 19:00 val., Skambantis sodelis „Perkūno namuose“ kvies pasiklausyti užburiančių Tado Petkevičiaus-Grajausko gitaros garsų, o grill čempionas Nerijus Ižganaitis toliau stebins grill patiekalais, ruošiamais dalyvių akivaizdoje. Koncertas nemokamas.

Penktadienis

14:00 val. Kauno istorinė prezidentūra organizuoja „Laimės valandas“, kurių metu dalyviai gali dalyvauti nemokamoje ekskursijoje su gidu po muziejų. Nors ekskursija nemokama, reikia įsigyti muziejaus bilietą (kaina suaugusiems – 5 eurai). Valandą prieš tai vyks analogiška ekskursija anglų kalba.

17:00 val. Norinčius išgirsti legendų apie Kauno miestą, kviečiami į ekskursiją „Mistinės Kauno vietos“. Ekskursija prasidės nuo Nepriklausomybės aikštės ir keliaus po XX – XXI amžiaus užfiksuotų neįtikėtinai šiurpių pasakojimų ir miesto legendų keliais.

19:00 val. Grupė „Saulės kliošas“ toliau tęs tradiciją tapusius pasirodymus Kaune, ir kvies ir „Adforum“ kiemelį pasiklausyti gyvai atliekamos muzikos ir praleisti penktadienio vakarą turiningai. Koncerto kaina nuo 7-9 eurų, norintiems sėdimų vietų, reikia rezervuoti stalelį. Vertą pažymėti, jog pats koncertas prasideda 20:30 val., o 19:00 val. atidaromas įėjimas.

Šeštadienis

11:00 val. Kauno zoologijos sodas kvies švęsti pasaulinę liūtų dieną. Dalyvių lauks Liūtų prižiūrėtojų pasakojimai apie liūtus Molę, Gurį ir Dango, parodomasis šėrimas, žaidimai ir daug kitų pramogų.

Nuo 12:00 val. S.Dariaus ir S.Girėno aerodrome prasidės kasmetinė Kauno aviacijos šventė. Iki pat vėlaus vakaro dalyvių laukia veiklos kupina diena: žinomų grupių koncertai, lėktuvų akrobatiniai pasirodymai, dirbtuvės, pažintiniai skrydžiai ir dar daugiau. O vakare bus siekiama rekordo: iš dangaus bus nuleidžiama didžiausia kada nors sukurta Lietuvos vėliavą. Renginys nemokamas, detalią programą galite sužinoti mūsų renginių kalendoriuje.

13:00 val. Minėdami pirmojo Lietuvos Valstybės Prezidento Antano Smetonos 145-ąsias gimimo metines, istorinė Lietuvos prezidentūra Kaune kviečia į dr. Ingridos Jakubavičienės paskaitą „VIVAT PREZIDENTAS“ apie 1934 m. visoje Lietuvoje iškilmingai švęstą Prezidento 60 metų jubiliejų. Lankytojai taip pat galės išvysti originalų Prezidento Antano Smetonos rankraštį „Pro memoria“, rašytą Prezidentui pasitraukus iš Lietuvos ir trumpam apsistojus prie Mozūrų ežerų Vokietijoje.

18:00 val. Į „Adforum“ kiemelį atvyksta Manto Stonkaus ir Manto Katlerio stand-up šou #MantaiKieme. Gerai žinomi stand-up artistai grįžta į miestą, kuriame visada jaučiasi labiausiai laukiami – Kauną. Renginio dalyviai taip pat galės pasiklausyti DJ Mamania pasirodymo. Koncertas mokamas.

20:30 val. Grupė iš Kanados „CROOKED MOUTH“ kviečia į „neofolk“ seansą meno erdvėje „Ragainė“. Koncertas nemokamas.

Sekmadienis

10:30 val. Vaikai ir jų tėveliai yra kviečiami į kruizą Nemunu su peliuke Mike, kuri praves mankštą, viktoriną bei mini dirbtuvėles, kurios metu bus galima pasigaminti žaisliuką. Tėveliai, tuo pat metu, galės pasigrožėti Nemuno upės gamtovaizdžiu bei Kauno miestu. Susidomėjusieji turėtų pirkti bilietus iš anksto.

11:15 val. Vyks parodos „Misijų stotelės. Lietuvių jėzuitų misionierių šimtmečio kelias“ atidarymas Perkūno name – muziejuje. Organizatoriai taip pat kviečia į 10.00 val. šv. Mišias Kauno Šv. Pranciškaus Ksavero bažnyčioje. Paroda skirta paminėti 450 metų sukaktį nuo jėzuitų įsikūrimo Lietuvoje pradžios.

Daugiau apie renginius vykstančius visoje Lietuvoje galite sužinoti „Kas vyksta“ renginių kalendoriuje. Taip pat, portalas visą vasarą turi dvi aktualias metų laikui rubrikas: vandens temperatūros ir artimiausių vestuvių. Kviečiame jas aplankyti.

Rekomenduojami video
TOP NAUJIENOS
SUSIJUSIOS NAUJIENOS
Naujausios žinios
EISMAS
112
LAISVALAIKIS
KULTŪRA
VERSLAS
MOKSLAS IR IT
SPORTAS
POLITIKA